Monster Galaxy Exile – poznajcie stworki Moga

Gier, w których przychodzi nam ratować świat, jest w Google Play całe mnóstwo. Ciężko jednak znaleźć tego typu produkcję, gdzie rolę główną odgrywają sympatycznie wyglądające, acz niezwykle niebezpieczne, galaktyczne stworzonka. Właśnie dlatego, między innymi, powinniście przyjrzeć się bliżej aplikacji o nazwie Monster Galaxy Exile.

Naszym śmiertelnym wrogiem w Monster Galaxy Exile jest Król Otho, który za wszelką cenę chce usunąć z naszej planety wszystkie jednostki czyniące dobro. Jednym z jego ważniejszych celów jest główny bohater gry – pokonanie go wcale jednak dla króla proste nie jest. Posiada on bowiem dobre stworki Moga, które skutecznie chronią go przed złymi mocami.

Początkowo posiadamy w grze tylko jednego Moga. Z biegiem czasu możemy mieć ich dużo więcej, a wszystko to dzięki specjalnym kulom. Wspomniane stworki reprezentują różne znaki zodiaków. Żeby jednak nie było nudno, one także posiadają swoich wrogów. Są nimi w głównej mierze podopieczni króla Otho wyszkoleni tak, by zabijać wszystko, co napotkają na swej drodze.

Do zdobycia w opisywanej produkcji jest ponad 100 potworków. Każdy z nich posiada inne umiejętności i cechy charakterystyczne. W trakcie gry istnieje, rzecz jasna, możliwość ulepszania naszych podopiecznych. Rozgrywka nie polega jednak tylko na trenowaniu stworków, lecz opiera się przede wszystkim na walce.

Świat Moga podzielony jest na 14 magicznych krain. Na ich końcu zawsze znajdują się śmiertelnie groźni bossowie. Zanim jednak dostajemy szansę walki z nimi, musimy stoczyć pojedynki z nieco mniej groźnymi Moga. W trakcie rywalizacji nie tylko musimy bronić się i atakować, lecz także od czasu do czasu przychodzi nam nieco zaryzykować i starać się złapać nowego stworka. Dlaczego „zaryzykować”? Dlatego, że każda nieudana próba złapania jest jednoznaczna ze stratą kolejki, co mocno utrudnia zadanie pokonania wrogów.

Jak widzicie na screenach, Monster Galaxy Exile posiada dość ładnie wyglądającą, trójwymiarową oprawę graficzną. Jeżeli więc nawet jesteście dość wymagającymi graczami, produkcja z tego wpisu powinna przypaść Wam do gustu.

Opisywany mobilny produkt studia Gaia Interactive znajdziecie w Google Play. Pobrać go można zupełnie za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button