Spider Solitaire – zagraj w karty z pająkiem!

Jeśli karty to wasza ulubiona forma rozrywki, to wiadomo, że każdy będzie starał się grać wszędzie i o każdej porze dnia. Wiadomo, że bardzo łatwo jest zagrać gdy mamy przy sobie świetnych znajomych, czy też w nudne popołudnia przy komputerze. Jednak co poradzić na to, gdy nie mamy ani jednej ani drugiej rzeczy? Oczywiście wystarczy wam tylko telefon z systemem Android. Jedną z najlepszych gier karcianych na Androida jest Spider Solitare.

Gra Spider Solitare została stworzona przez firmę MobilityWare. Zatem wielu z was zapewne kojarzy, że są to twórcy najpopularniejszego pasjansa na iPhone’a, iPoda i iPada Spider Solitaire w sklepie iTunes. Wystarczy tylko pobrać ją i zainstalować na waszym telefonie. Gra ta jest naprawdę popularną wersją pasjansa. Chodzi w niej oczywiście o układanie wszystkich kart, każdego koloru na stosach w malejącej kolejności. Jest to gra bardzo podobna do pasjansa znanego każdemu z systemu Windows. Dlatego myślę, że nie trzeba tutaj każdemu dokładnie opisywać zasad. Gra oczywiście może nam zając naprawdę wiele długich godzin. Bowiem pomimo swojej prostoty, zmusza nas do myślenia, a czas wręcz uciekać będzie wam przez palce. Dlatego też wiele osób, potrafi spędzić nad nią wiele długich godzin, nawet nie zauważywszy, że robi się tak późno. Zatem spisze się idealnie na nudnych spotkaniach, lekcjach czy po prostu przy długich i nudnych wieczorach.

Jeśli chodzi o grafikę to wszystko wygląda bardzo podobnie do tej wersji, która mieliście okazję podziwiać na waszych komputerach. Oczywiście są tutaj dopasowane szczegóły, tak jak być powinno. Jeśli chodzi o dźwięki, to dostępne mamy tylko te od przekładania kart oraz talii.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button