Bunny Shooter – Zabij różowe zajączki!

Bunny Shooter to świetna gra zręcznościowa, która z pewnością przypadnie Ci do gustu.

W grze będziesz musiał użyć swojej logiki oraz kreatywności. To wszystko po to, aby zdobyć jak najwyższy poziom z największą ilością punktów. Musisz rozwiązać wiele zagadek i wyzwań.

Bunny Shooter jest podobna do Angry Birds, jednak myślę, że tutaj trzeba włożyć trochę więcej umiejętności.

Wcielasz się w złego farmera, którego ulubioną rozrywką jest katowanie małych zajączków. Strzelasz strzałami z łuku i musisz trafić w małe różowe zajączki – prosty i łatwy cel.

Za każdy poziom możesz otrzymać maksymalnie 3 gwiazdki, więc staraj się aby twoje umiejętności stale rosły. Będziesz mieć niezłą satysfakcję po zdobyciu wszystkich gwiazdek. Są 4 światy w których jest aż po 60 poziomów. Środowisko jest zróżnicowane, więc na pewno nie znudzimy się tłem.

Muzyka jest dobrana idealnie. W tle słychać odgłosy natury. Żabki czy też ptaszki przenoszą mój umysł na wieś i jest to cudowne. Gra jest zabawna i zapewnia wiele godzin wspaniałej zabawy.

Grafika jest stworzona perfekcyjnie. Twórcy zadbali o każdy szczegół. Jedynym minusem jest występowanie tutaj reklam. Lecz to właśnie nim gra jest darmowa, więc sądzę, że to jest najmniejszy problem i mimo tego powinniśmy być zadowoleni.

Wielu graczy twierdzi, że gra ta jest lepsza od Angry Birds. W sumie to chyba prawdziwe. Zobacz jakie będzie twoje zdanie. Polecamy!

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button