Audio ReSilencer – automatyzacja

Czasem znajdujemy się w miejscach, w których to nie wypada mieć włączonego dźwięku dzwonka. Czy to lekcja, ważne spotkanie czy też kościół to warto mieć w tym czasie wyciszony telefon. Przypomnijcie sobie jednak – ile razy zdarzyło się, że przeoczyliście ważną wiadomość albo telefon, bo zapomnieliście wyciszyć lub włączyć dźwięki? Z pomocą przychodzi nam aplikacja Audio ReSilencer, która zajmie się wszystkim automatycznie o odpowiedniej porze, lub po odpowiednim, wyznaczonym wcześniej czasie.

Aplikacja oferuje nam ustawienie w kilka sekund odpowiednie godziny wyciszania i włączania dźwięku. Wszystko dokładnie do naszych potrzeb. Ustawienie tego, żeby dźwięk włączał się po na przykład ośmiu godzinach pracy, gdy siedzimy w szkole wymaga tylko kilku kliknięć.

Wszystko zmienia się oczywiście jeśli chcemy zacząć edytować profile. Wtedy to aplikacja zaczyna się robić trochę skomplikowana i zagmatwana. Trzeba poświęcić chwilę na zrozumienie interfejsu i ikonek, żeby przekonać się jak co dokładnie działa. Brak tutaj jakiejkolwiek pomocy, która to przyda alby się wielu mniej zaawansowanym użytkownikom. Jest za to jednak opcja zostawienia komentarza lub oceny w Google Play oraz możliwość kontaktu z twórcą.

Aplikacja przygotowana została na systemy o wersji wyższej niż 4.0.4.

Audio ReSilencer działa poprawnie. Nie ma tutaj błędów, które uniemożliwiałyby korzystanie z aplikacji, albo w znacznym stopniu utrudniałoby je. Do tego dochodzi także stylizacja na wygląd systemowych aplikacji. Program wygląda jak część systemu.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button