Kii Keyboard – dobra, darmowa klawiatura

Klawiatur, które znaleźć możemy w Google Play jest całe mnóstwo. Każda z nich charakteryzuje się trochę innym wyglądem, funkcjami oraz ułatwieniami do pisania. Dogodzić można wręcz każdemu, bo styli znajdziemy niesamowitą ilość.

Klawiatury instalowane przez producentów bardzo często nie spełniają naszych wymagań z racji tego, że często traktują oni ten element po macoszemu wiedząc, że prawdopodobnie użytkownicy ściągną sobie jakaś lepszą wersję z Internetu.

Kii Keyboard należy do grupy darmowych klawiatur, które to mają zaimplementowaną obsługę języka polskiego. Trzeba sobie ściągnąć dodatkową paczkę ze słownikiem z Google Play. Nie ma więc problemów z obsługą polskich znaków.

Dlaczego wyróżniamy tą klawiaturę spośród wielu innych? To kwestia personalizacji, która jest w tym przypadku dość rozbudowana. Możemy dostawać sobie kolory, wersje ustawienia klawiszy, tło, style, które możemy zmieniać, rozmiary przycisków, czcionki, rozmiary i wiele innych przydatnych rzeczy dla osób, które lubi kontrolwac swój sprzęt.

Klawiatura wyposażona jest także w funkcję rozpoznawania gestów, które to spotkaliśmy w znanym wszędzie Swype. Wystarczy przesuwać palec nad literami, które chcemy wpisać, a program sam zinterpretuje i zanalizuje jakie słowo chcieliśmy wpisać i je wstawi. Oczywiście pojawia się wiele błędów ale sam mechanizm działa bardzo poprawnie.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button