Abyss: The Wraiths of Eden – uratuj swojego partnera!

Doskonałe miasto, które właściwie jest ruiną pogrążoną w chaosie jest Eden. Zamieszkują je ludzie którzy teraz potrzebują twojej pomocy. Ocal ich przed złem które chce je zabić.

Pewnego dnia, podczas jednej ze swoich wypraw zaginął poszukiwacz przygód i nurek – Robert Marceau. Jego partnerka nie widząc żadnego znaku życia rusza mu na pomoc. To właśnie w jej rolę się wcielisz podczas tej gry. Oczywiście twoim zadaniem jest jak się pewnie domyślasz, odnalezienie Robert’a.

W czasie swych podmorskich poszukiwań kobieta trafia do ruin podwodnego świata. Niebezpieczeństwo czyha na nią właściwie z każdej strony.

Abbys to klasyczna gra przygodowa, w której to my jesteśmy głównym bohaterem.

Sterowanie odbywa się za pomocą dotyku ekranu naszego urządzenia.

Fabuła jest niezwykle wciągająca i klimatyczna. Podczas gry spotkasz na swojej drodze mnóstwo zagadek i łamigłówek, które są wykonane bardzo starannie. Są interesujące, więc na pewno nie będziemy mieli ich dość.

Dla graczy, którzy nie będą sobie radzić z przesuwaniem się w fabule do przodu przygotowany został specjalny klawisz. Jego dotknięcie powoduje to, że na ekranie pojawia się podpowiedź. Jest to rewelacyjny pomysł, gdyż w razie problemu nie porzucimy gry, tylko użyjemy dodatkowego klawisza i zostaniemy uratowani.

Plusem jest to, że zadania są różnorodne, jest brak monotonii, są bardzo piękne lokacje w 2D.

Polecamy!
Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button