Push Roll – super gra na nudę!

Push Roll to bardzo prosta, jednak bardzo wciągająca gra.

Głównym zadaniem które musisz tu wykonać jest usunięcie wszystkich stworzeń z ekranu urządzenia.

Sterowanie jest proste. Należy kliknąć na małym kolorowych stworkach i przesunąć je w stronę innych stworzeń, aby pozbyć się ich z ekranu. W ustawieniu nie może dojść do tego aby małe istotki znalazły się obok siebie. Do zbicia potrzebujesz nawet minimalnej siły więc musisz nabrać jej podczas krótkiej drogi.

Gra jest podzielona na 30 światów. Każdy ma inną tematykę i wygląda inaczej, więc gra stawia na różnorodność. Ogólnie jest 300 poziomów, z czego każdy wymaga pewnej logiki, wprawy i co najważniejsze – cierpliwości.

Środowiska są zróżnicowane. Masz możliwość poruszania się m.in. w lesie, na oceanie, w górach czy też w niebie.

Za grę otrzymujesz monety. Gdy masz wystarczającą ilość będziesz mógł odblokować zestawy poziomów oraz różne funkcje ukryte w sklepie z bonusami.

Muzyka jest trochę monotonna, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby ją wyłączyć. Ciekawe natomiast jest to, jakie dźwięki oddają małe stworzenia. Jest to zabawne i sprawia, że gra staje się bardziej przyjemna.

Push Roll zapewni Ci wiele godzin fantastycznej zabawy.
Ciekawe czy będziesz w stanie odgadnąć wszystkie zagadki. Jest to bardzo trudne, więc powodzenia!

Dodatkową ciekawą informacją jest zobowiązanie się do regularnych aktualizacji gry i dodawania wymagających poziomów, co pewnie da ci szanse na długotrwałą zabawę.

Polecamy!
Za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button