CheeseMan – uratuj serowy, wirtualny świat przed bezwzględnym profesorem!

Czy lubicie ser? Jak wiadomo ich rodzajów jest naprawdę dużo. Od pleśniowych po żółte z dziurami i bez. Każdy chyba ma jakiś swój ulubiony gatunek sera, który zajada z przyjemnością. Dlatego jeśli jesteście fanami jakiegoś konkretnego sera, to powinniście zagrać w grę CheesMan. Bohater jest trochę podobny do pana Gąbki z kreskówki. Oczywiście gra jest naprawdę niesamowitą rozrywką w długie i zimne wieczory. Zagrać może każdy, jednak pamiętajcie, że nie jest ona tak łatwa, jakby się mogło wydawać.

Gra CheesMan to naprawdę ciekawa zręcznościówka. Wcielamy się tutaj w głównego bohatera, który jest kawałkiem sera. Naszym głównym zadaniem jest uratowanie wirtualnego świata przez bezwzględnym profesorem. Będziecie mogli się tutaj poczuć choć przez chwilę, jak prawdziwi bohaterowie. Cała gra składa się aż z 42 etapów. Jednak tutaj zaczynają się schody. Bowiem wraz ze wzrostem przebytych przez nas poziomów, wzrasta również poziom trudności. Zatem nasz bohater, przemierzając serowy świat będzie musiał uważać na różne piły, działa czy też kolce. Dlatego zręczne sterowanie jest tutaj podstawą. Cała gra podzielona jest na 3 etapy, na końcu, których będziemy musieli zmierzyć się z najtrudniejszymi przeciwnikami – bossami. Gra jest oceniana przez graczy bardzo pozytywnie, dlatego jeśli lubicie tego typu gry, to z pewnością powinniście ją wypróbować.

 

Grafika jest naprawdę dobra, dzięki czemu przyciąga nasz wzrok, a samo granie staje się czystą przyjemnością. Muzyka również jest dobra.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button