Dream House Days – pikselowate Simsy

Produkcje Kairosoftu to zawsze kolorowe, pikselowate produkcje, która to różnią się między sobą głównie tematyką i kilkoma innymi mniejszymi zasadami. Wyglądają właściwie zawsze tak samo, a my zawsze musimy rządzić i działać by rozwijać odpowiednie rzeczy – w każdej grze inne. To jedna z niewielu darmowych gier od Kairosoft. Ich produkcje zawsze były drogie, a mimo to zdobywały rzesze fanów.

Jaką tematyką zajmuje się Dream House Days? Jesteśmy gospodarzem domu. Gra momentami przypominać może popularne na całym świecie Simsy, a to za sprawą możliwości umieszczania w danych pomieszczeniach mebli.

Grafika, która prezentowana jest w grach Kairosoftu jest właściwie zawsze taka sama. Nieznacznie zmienia się otoczenie. Ogólnie rzecz biorąc wygląda to przyjemnie, choć całkowicie pikselowa to. Jest za to kolorowo i przyjemnie. W tle przygrywa miłą melodyjka. Niestety jest ona krótka i zapętlona, co niestety nie sprzyja zbytnio rozgrywce i jedną z pierwszych rzeczy, którą zrobimy już na samym początku jest właśnie jej wyłączenie. Grafika tego typu pozwala jednak na uruchomienie gry na wielu urządzeniach bez żadnego kłopotu.

Wadą aktualnie najnowszej produkcji Kairosoft jest wprowadzenie mikrotransaskcji. Teraz mammy do czynienia z produktem darmowy, który to żąda od nas za usunięcie reklam aż 12 złotych. Przypomnijmy, że poprzednie gry kosztowały po 15zł. Do tego dochodzą jeszcze inne koszty zakupu przedmiotów. Zdecydowanie przesadzono z kosztami

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button