Lep’s World – graj krasnoludem i zbieraj monety!

Każdy z was zapewne grał w dzieciństwie w Mario Bros. Jeśli nie posiadaliście Pegasusa, to z pewnością przesiadywaliście u kolegów, czy koleżanek. Gra wciągała niesamowicie. Rodzice zawsze przychodzili i mówili – no skończ wreszcie, bo chce obejrzeć program w telewizji. Ale kto się przejmował gadaniem rodziców. Lepsze było tylko wyjście na dwór i granie z kolegami w piłkę czy klasy. Dzisiaj możemy wrócić do czasów tej gry. Bowiem mamy dostępną podobną grę na Androida. A jest to Lep’s World.

Lep’s World to kolejna gra platformowa jest ona wzorowana właśnie na Mario Bros. Jednak od oryginału odróżnia ją to, że postać głównego bohatera się zmieniła. Urozmaicono również tutaj plansze. Kierujemy w niej krasnalem. Jak to było w starszej poprzedniczce, tutaj również musimy zbierać monety, które spotykane są w trakcie naszej podróży. Oczywiście różnych stworzeń, które spotkamy na naszej drodze również nie zabraknie. Jest och 9 rodzajów. Jak to zwykle bywa kontakt z nimi jest oczywiście niebezpieczny i nasz bohater może to przypłacić życiem, co automatycznie oznacza koniec naszej rozgrywki. Zbierać musi tutaj także koniczynki, które odnawiają jego zdrowie. Cała gra składa się z aż 32 etapów, w trakcie których przemierzymy 5 różnych światów. Dla miłośników tego typu gier, jest ona jak znalazł.

 

Grafika jest urozmaicona, dlatego przyciąga. Na pewno prezentuje się lepiej niż ta w Mario Bros. A i muzyka nie zostaje w tyle. Dlatego tak przyjemnie się w nią gra.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button