Mac Hunter – skacz małpką po lianach i zbieraj złoto!

Dżungla to miejsce gdzie wkoło nas są same wysokie drzewa, a w nich kryje się wiele gatunków zwierząt. Jednymi z nich są małpy. Jedne są bardziej sympatyczne, a inne wręcz groźne dla życia człowieka. Dlatego też wybierając się do dżungli trzeba wiedzieć jak odpowiednio się po niej poruszać. Lubicie małpy? To bardzo dobrze się składa. Gra Mac Hunter będzie wprost idealna dla każdego z was.

Gra Mac Hunter to bardzo przyjemna platformówka. Zapewni wam ona naprawdę wiele znakomitej zabawy. Wcielamy się tutaj w bardzo sympatyczną małpkę, która porusza się skacząc z lianę na lianę. Zwisają one z wysokich, tropikalnych drzew. Naszym zadaniem jest tutaj uzbieranie jak największej ilości złota podczas podstawowych dziesięciu etapów. Skakanie z liany na lianę, wymaga oczywiście naszej zręczności. Bowiem im więcej zbierzemy złota tym lepiej. Ponieważ określona jego ilość odblokuje wam kolejne dwa etapy gry. Jeśli chodzi o sterowanie, to aby rozbujać małpkę wystarczy poruszać telefonem na boki. Następnie trzeba dotykać ekranu w odpowiednim momencie, aby małpka skakała po lianach. Zatem jak widać, nie jest to specjalnie trudne. Jeśli lubicie platformówki, to koniecznie musicie ją mieć.

 

Jeśli chodzi o grafikę, to jest naprawdę miła dla oka. Dzięki czemu wprowadzi nas w odpowiedni klimat. Muzyka również jest odpowiednia. Obie te rzeczy z pewnością, znacznie umilą wam rozgrywkę. Każdy z was na pewno nie będzie mógł się od niej oderwać. Bowiem naprawdę wciąga. Będziecie grali, tak długo, aż nie przejdziecie wszystkich poziomów.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button