Castle of Shadows – zabij wszystkie potwory w zamku!

Ciemne zamki, to bardzo ciekawy temat na grę. Zamki są to także jedne z najstarszych budowli jakie powstały. Rycerze, piękne księżniczki i potężni królowie z wielkimi armiami. Jednak co jeśli zamek jest opuszczony? Staje się mroczny i niebezpieczny. Na każdym kroku czyhają jakieś potwory lub duchy, bo w końcu legend na ten temat jest wiele. Zarówno tych strasznych jak i tych ciekawych. Dlatego też jeśli lubicie takie klimaty, to koniecznie powinniście zagrać w Castle of Shadows. Na pewno nadaje się na wieczory.

Gra Castle od Shadows powinna zadowolić każdego, kto lubi gry platformowe. W tej grze wcielić się trzeba w samotnego wojownika, który musi stawić czoła wielu przeciwnikom, którzy rozproszeni są po całym, mrocznym zamku. Oczywiście wyprawa jest niebezpieczna i gra nie należy do najprostszych. Podczas naszej wędrówki, będziecie musieli nie tylko walczyć z różnymi potworami, ale również zbierać monety, jak to często bywa w tego typu platformówkach. Gra naprawdę wciąga, dlatego każdy z was spędzi nad nią wiele czasu. Zatem nie ma na co czekać, jeśli lubicie mroczne klimaty, wielkich bohaterów, a także zabijanie potworów, ta gra na pewno będzie dla was odpowiednia.

 

Dużym atutem gry jest tutaj grafika. Twórcy włożyli w nią naprawdę dużo wysiłku. Efekty uderzeń, są naprawdę bardzo dobrze zrobione. Prezentują się wręcz doskonale. Dlatego właśnie Castle of Shadows jest bardzo przyjemna i polecam ją każdemu, kto chce zająć sobie czymś wolny czas i nudne chwile.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button