Uno – zagraj w karty, gdziekolwiek będziesz się znajdował!

Lubicie gry karciane? Z pewnością. Każdy z was zapewne grał chociaż raz w wojnę, czy makao. No i oczywiście obowiązkowo w pasjansa na komputerze. Jednak jak na przykład zagrać w kart, kiedy nie mamy ani komputera, ani talii kart przy sobie, a nudzi wam się niesamowicie? To proste wystarczy mieć przy sobie telefon z systemem Android i możecie zagrać  w Uno, jedną z najpopularniejszych gier karcianych jakie kiedykolwiek powstały.

W grze głównym celem jest oczywiście zdobycie 500 punktów. Punkty przyznawane są graczowi, który pozbędzie się w danym rozdaniu wszystkich swoich kart z ręki zanim uczynią to przeciwnicy. Wówczas gracz otrzyma punkty za karty, z którymi pozostali jego przeciwnicy. Na samym początku każdy z graczy otrzymuje po 7 kart. Ze stosu dobiera się wierzchnią kartę. Gra rozpoczynana jest przez osobę siedzącą po lewej od rozdającego. Gracz musi dopasować swoją kartę numerem, kolorem lub symbolem do odkrytej karty. Jeżeli gracz nie posiada żadnej takiej karty to musi wziąć kartę ze stosu. Jeśli wyciągnięta karta pasuje to w tej samej kolejce, gracz może ją położyć, jeśli nie ruch przechodzi na kolejnego gracza. Grę wygrywa, ten kto pozbędzie się wszystkich kart, które posiada. Zatem jak widać gra jest bardzo podobna do Makao. Z tym, że tutaj możecie grać sami lub zagrać w turnieju. Wszystko zależy od waszej decyzji.

 

Grafika jeśli chodzi o wygląd kart, jest naprawdę dobra. Muzyka również ma fajne brzmienie i pasuje do rozgrywek. Przez co gra naprawdę wciąga. Jest idealna na nudne dni.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button