Spendee – sprawdź na co wydajesz (promocja iOS, Android)

Macie czasem wrażenie, że pieniądze uciekają Wam dosłownie z portfela? Podejrzewam, że 90% ludzi mam ten sam problem. Od dziś nie będziecie musieli się jednak zastanawiać znikającymi w magiczny sposób pieniędzmi. Aplikacja Spendee sprawi, że wszystko stanie się jasne jak słońce, a portfelowe chochliki w końcu ujrzą światło dzienne ;)

eqgqe

Pierwsza w być może najważniejsza rzecz jest taka, że aplikacja jest w pełni bezpieczna. Możemy ustawić sobie w niej hasło, dzięki czemu nikt niepowołany nie dorwie się do informacji o naszych zarobkach. Kolejną sprawą jest niezwykle przyjazny dla użytkownika interfejs. Umożliwia on proste przemieszczanie się po aplikacji, bez błądzenia i narażania oczu na oczopląs ;)

Za każdym razem, gdy nasze konto się zmieni, możemy w apce dodawać nowe zdarzenia. Przykładowo – otrzymując wypłatę wystarczy wejść do portfela, wybrać opcję ,,dochody”, a następnie kategorię (wypłata, prezenty, specjalne okazje i inne). Systematycznie zapisując wydatki, możemy już w krótkim czasie zauważyć, na co przeznaczamy większość swoich pieniędzy.

rgrgg

Dodając wydatek warto pamiętać o tym, by dobrze go ,,podpiąć”. Autorzy stworzyli wiele ciekawych zakładek, które bardzo pomagają w określeniu źródła ucieczki naszych pieniędzy. Kolorystyczny i symboliczny podział sprawia, że podczas analizowania wykresów jesteśmy w stanie bardzo trafnie określić gdzie wędrują nasze ciężko zarobione złotówki.

Diagramy to kolejna, bardzo przydatna funkcja aplikacji. Generowanie ich jest dostępne w każdej chwili i zapewnia wiarygodne zestawienie wszystkich transakcji.

aevqe

Portfel nie jest jedynie dla naszych oczu. Jeżeli zdecydujemy się podzielić nim z rodziną, czy przyjaciółmi, możemy to zrobić z poziomu narzędzia. Jest to ciekawa opcja dla małżonków prowadzących wspólne rozliczenia ;)

Apka obecnie jest darmowa. Do tej pory trzeba było zapłacić za nią kilka dolarów. Śpieszcie się więc z pobieraniem, bo nie wiemy kiedy cena wróci do normy.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Spendee Money & Budget PlannerCLEEVIO s.r.o.FinanceBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button