Słówka – ile wyrazów uda Ci się odnaleźć?

Słówka to gra (jak sama nazwa wskazuje) – słowna, w której na staramy się odgadnąć wszystkie wyrazy ukryte na kwadratowej planszy. Zważając na to, że aplikacja dostępna jest w języku polskim, spokojnie można powiedzieć, że świetnie sprawdzi się w rękach użytkowników wszystkich grup wiekowych.

gwrgw

Zanim zaczniemy swoją przygodę, możemy zdecydować się na jeden z dwóch trybów gry – na czas, bądź relaksacyjny. Jeżeli nie przepadacie za ściganiem się z upływającymi sekundami, możecie spokojnie postawić na ,,trening” a następnie wybrać rozmiar planszy.

Zasady zabawy są bardzo proste. Wystarczy z liter wskazanych na ekranie stworzyć istniejące w bazie słowo, by zaliczyć je na swoje konto. Za odgadnięte słowa dostajemy punkty, a tym samym pniemy się na swojej drodze do sukcesu.

Górna część planszy informuje nas ponadto o ilości wszystkich możliwych do zgromadzenia słów. Jeżeli gramy na czas, tam też ukaże się zegar mozolnie odmierzający minuty do zakończenia rundy.

wvwrv

Muszę przyznać, że testowałam aplikację dość długo. Jedynym problemem, jaki miałam, był bardzo skomplikowany zasób słownictwa w programie. Czasem pojawiały się wyrazy, których ni chusteczki nie skojarzyłabym z językiem polskim. Wierzę jednak, że takowe istnieją i nie wprowadzają gracza w błąd.

Jeśli chodzi o względy audiowizualne, to mogę Was zapewnić, że nie będziecie mieli na co narzekać. Apka stworzona jest w prosty sposób i można do niej zaglądać o każdej porze dnia i nocy, nie martwiąc się o denerwujące mikropłatności, czy reklamy. Polecam ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button