Little Alchemy – dla takich gier warto poświęcać godziny! (PL)

Little Alchemy to jedna z tych gier, które od samego początku zachwycają. Jeżeli jesteście fanami niebanalnych łamigłówek, powinniście jak najszybciej zapoznać się z ofertą twórców produkcji z tego wpisu.

gwrgwrgr

Swoją przygodę w Little Alchemy zaczynamy z czterema elementami. Naszym zadaniem jest stworzenie maksymalnej ilości kombinacji, zaczynając od kilku podstawowych obiektów.

Na początku dostajemy jedynie ziemię, wodę, ogień i powietrze. Podczas łączenia fantów na planszy z lewej strony, tworzymy nowe rzeczy. Te z kolei służą nam do następnych kombinacji. W sumie wszystkich obiektów do odkrycia jest aż 530. Ja, podczas swojej godzinnej zabawy odkryłam około 50 różnych fantów. Oczywiście na tym nie zakończę swojej zabawy, bo mimo swojej prostoty, Little Alchemy wciąga jak szalone.

Jeżeli lubicie dzielić się swoimi osiągnięciami ze znajomymi, nic prostszego. Możecie zrobić screena w trakcie gry, bądź po prostu zalogować się na swoje Facebookowe konto i na bieżąco informować przyjaciół o postępach.

rwgwrrg

Jeżeli utkniecie w jednym miejscu na zbyt długo, autorzy podpowiedzą Wam kierunek, w jakim powinniście podążać. Nie liczcie na to, że będzie łatwo – co to, to nie :) Dajcie sobie jednak szansę, a nie będziecie żałować. To jedna z tych gier, w których można spędzić wiele tygodni ;)

Jeśli chodzi o oprawę graficzną, to jest ona minimalistyczna, co niezmiernie mnie cieszy. W tym przypadku im prościej, tym lepiej. Szybko się o tym przekonacie :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Little AlchemyJakub KoziolGamesBezpłatneDownload

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Back to top button