AppSale – promocje w AppStore #127

Cześć! Nadszedł 127 odcinek naszego cotygodniowego cyklu AppSale. Zapewne domyślacie się, że zostaniecie zasypani kolejnymi promocjami na jabłuszkowe urządzenia. W tym wpisie znajdzie się coś dla każdego. Fani aplikacji złapią przydatny kalkulator, natomiast amatorzy gier mobilnych – fajne produkcje na nudne wieczory. Jesteście gotowi na gorące promocje?

Oto nasze propozycje na dziś: Block City Wars (przecena z $0,99 na zero), Scalar: the Better Calculator (przecena z $0,99 na zero), oraz Hyper Square (przecena z $0,99 na zero).

Block City Wars

Block City Wars to połączenie Minecrafta z ulicznym życiem. Gracz wciela się w rolę jednego z ,,łebków”, który szuka zaczepki na kwadratowych ulicach nieznanego miasteczka.

Podróżując po nieciekawych zakątkach blokowisk, przychodzi nam mierzyć się nie tylko z rywalami w postaci dresów, czy mafiozów. Prowadzenia auta może okazać się sporą sztuką, która nie wykonana prawidłowo, przysporzy nam wielu problemów.

Posiadając spory arsenał broni, swojego bossa i całkiem przyjemną oprawę audiowizualną, możemy spędzić w Block City Wars wiele godzin ;)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Scalar: the Better Calculator

qe

Jeżeli na Waszych urządzeniach brakuje ciekawego narzędzia do wyliczeń, zapewne zainteresuje Was Scalar – kalkulator, który przyda się każdemu matematycznemu maniakowi.

Jego przyjemny wygląd zapewnia miłą obsługę, a przyjazny interfejs – łatwe poruszanie się po programie. Apka zawiera wiele przydatnych funkcji, które dla wielu amatorów są kompletnie nieznane. Właśnie dlatego może zadowolić zarówno matematyków, jak i typowych humanistów.

fwrw

Jeśli jeszcze zastanawiacie się nad pobraniem, niech zachęci Was fakt, że apka obecnie jest darmowa. Normalnie trzeba za nią zapłacić kilka złotych, więc chyba warto zainwestować kilka chwil na pacnięcie w przycisk instalacji ;)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Hyper Square

Hyper Square to gra zręcznościowa, w której liczy się przede wszystkim refleks. Jeśli więc przepadacie za produkcjami bardzo wymagającymi, dzieło studia Team Signal z całą pewnością spełni Wasze oczekiwania.

Jaki jest cel gracza? Takie przesuwanie widocznych na planszy bloczków, by zmieścić się w wyznaczonym czerwoną linią czasie. Innymi słowy – palce w ruch, a wszystko będzie dobrze :) Osiągając kolejne poziomy wtajemniczenia, mamy okazję na branie udziału w jeszcze bardziej precyzyjnych misjach.

W mojej opinii Hyper Square to dzisiejszy numer jeden w AppSale. Nie czekajcie aż cena wróci do normy i jak najszybciej pobierajcie – szkoda czasu na stratę pieniędzy! :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button