Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #84

Dzisiejsze Androidowe Okazje poświęcamy dzieciom, a wszystko dlatego, że już jutro mamy 1 czerwca. Nie traktujcie tej informacji jako coś złego – nie oznacza to, że w osiemdziesiątym czwartym miejscu znalazła się przestrzeń jedynie na gierki edukacyjne i kolorowanki. Pamiętajcie, że każdy bez wyjątku jest czyimś dzieckiem. Wniosek jest zatem tylko jeden – wszystkim z nas należą się jakieś prezenty!

Spellcrafter

Żeby nikt nie narzucił nam braku wsparcia dla polskich tytułów, zaczynamy od rodzimej gierki Spellcrafter. Produkcja stworzona przez katowickie studio Jujubee to turowa gierka RPG, w której gracz ma okazję sprawdzić się w roli trzech specjalnych wojowników – dzielnego człowieka, przebiegłego nekromanty i honorowej elfki.

Gierka Spellcrafter daje nam okazję do rekrutowania oddziałów i sprawdzania w praktyce wielu różnych strategii walki. Rzecz jasna, nie zabrakło tutaj typowo RPG-owych elementów, czyli modyfikowania umiejętności i tak dalej. Na dodatek wszystko to zostało przedstawione za pomocą ładnie prezentującej się grafiki.

Bardzo fajnym pomysłem jest sposób rzucania czarów w Spellcrafter. Czynność ta nie wymaga od nas jedynie naciskania odpowiednich przycisków, lecz rysowania gestów na ekranie. Mimo że podobny system można było znaleźć w innych gierkach, zdecydowanie warto pochwalić Polaków za to, że zrezygnowali z najbardziej powszechnych rozwiązań.

Polski RPG-ek doczekał się przeceny o blisko siedemdziesiąt procent. W chwili obecnej można pobrać Spellcrafter za niecałe pięć złotych, czyli o siedemdziesiąt procent taniej, niż na co dzień! Pobierz Spellcrafter za 4,99 PLN w Google Play.

Nightmares from Deep 2

Druga odsłona przygodówki stworzonej przez inne znane studio ze Śląska, Artifex Mundi. Fabuła produkcji opowiada nam o kustoszce muzeum, która pewnego dnia dostaje tajemniczą paczkę, a wraz z jej otwarciem, rzuca klątwę na swoje miejsce pracy oraz jego najbliższe okolice. Co dzieje się dalej? Szczegóły poznacie sami, jeśli tylko zdecydujecie się na pobranie Nightmares from Deep 2.

W Google Play znaleźć można również bezpłatną wersję tej gry, ale trzeba mieć na uwadze, że tylko wersja Full pozwala na rozwikłanie wszystkich przygotowanych zagadek. Na pewno ogromną zaletą Nightmares from Deep 2 jest fakt, iż znaleźć w niej można kilkadziesiąt różnorakich wyzwań, których ukończenie nie zajmuje minuty czy dwóch.

Osoby nieznające języka angielskiego, ucieszą się na wiadomość, że opisywana apka dostępna jest także po polsku. Dzięki temu możemy w jeszcze lepszy sposób wczuć się w klimat produkcji i bez obaw zrozumiemy nawet najbardziej zagmatwaną konwersację między dwoma bohaterami.

Czy audiowizualnie Nightmares from Deep 2 wypada dobrze na tle innych podobnych hidden objectów? Nie widać tutaj czegoś wyjątkowego, choć na pewno nie można również narzekać na brzydki wygląd czy ścieżkę dźwiękową, niepasującą do charaktery gry.

Twórcy Nightmares from Deep 2 zdecydowali się na obniżkę wynoszącą aż osiemdziesiąt procent. Pobierz Nightmares from Deep 2 za 4,56 PLN w Google Play.

Just 6 Weeks

„Zapomnij o skomplikowanych systemach i wyczerpujących wielogodzinnych ćwiczeniach! Wszystko, czego potrzebujesz, to 10 minut 3 razy w tygodniu, wygodne miejsce i Twój smartfon” – takie obietnice składają nam autorzy aplikacji Just 6 Weeks. Nie jesteśmy w stanie Wam powiedzieć, jak wiele można osiągnąć w sześć tygodni, ale dzięki weekendowej promocji możecie przekonać się o tym sami.

Just 6 Weeks to zbiór kilku programów treningowych. Znaleźć tutaj można sposoby na poprawę kondycji czy też wykonanie 100 pompek, przysiadów bądź podciągnięć na drążku. Jak pewnie się domyślacie, na realizację wszystkich celów potrzeba czasu, dlatego też przygotowane plany zostały odpowiednio rozdzielone.

week

Opisywana apka oferuje nam system przypomnień, który gwarantuje nam, że nigdy nie zapomnimy o żadnej czynności treningowej zaplanowanej na konkretny dzień. Warto odnotować także fakt, iż w Just 6 Weeks znalazło się miejsce dla wykresów pokazujących nasz progres. Jest to chyba największa motywacja z możliwych.

Pobranie Just 6 Weeks to obecnie koszt rzędu 4 złotych. To o połowę mniej niż jeszcze dwa dni temu. Pobierz Just 6 Weeks za 4,65 PLN w Google Play.

Essential Anatomy 3

W tamtym tygodniu opisywaliśmy dla Was inną aplikację o anatomii człowieka, ale jeżeli nie zdążyliście jej zakupić po promocyjnej cenie, Essential Anatomy 3 również powinno spełnić wszystkie Wasze wymagania. Skąd takie przekonanie? Bo jest to program, który został uznany za jeden z lepszych w swoim fachu w aż 95 krajach!

Co takiego potrafi Essential Anatomy 3? Pozwala nam śledzić każdy układ znajdujący się w ciele człowieka oraz daje okazję do tego, by dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania poszczególnych narządów. Niestety, wszystko to po angielsku, a więc nie do końca tak, jak byśmy sobie tego życzyli.

anatomia

Jak doskonale widać to na screenach, Essential Anatomy 3 powala swoją szczegółowością. Każda animacja została tutaj dopracowana w stu procentach, dzięki czemu korzystać mogą z niej zarówno początkujący miłośnicy biologii, jak i zawodowcy, czyli lekarze albo studenci medycyny.

Essential Anatomy 3 na co dzień kosztuje dwanaście dolarów, co… zresztą, sami potraficie to przeliczyć. Na szczęście, nie musicie, gdyż obecna cena tej apki to zaledwie 5 złotych i 1 grosz. Pobierz Essential Anatomy 3  za 5,01 PLN w Google Play.

Drodzy Czytelnicy, musimy już zakończyć ten odcinek Androidowych Okazji. Trzymajcie się ciepło i pamiętajcie, żeby zajrzeć do naszego cyklu również w następnym tygodniu! Dobrego wieczoru życzymy i udanego poniedziałku! :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button