RunMan the Great – runner, od którego nie oderwiesz wzroku

Thomas Sennett już kilka dni temu opublikował swoją nową grę w AppStore, jednak nie można było jej pobrać z niewiadomego powodu. Na szczęście wszystko zostało już naprawione i w RunMan the Great mamy okazję pykać do woli :)

Jak widzicie, plansza do gry wygląda dość specyficznie, niczym wykonana w najprostszym edytorze zdjęć. Nie zmienia to jednak faktu, że ma swój klimat i zamiast odrzucać, zachęca do zabawy :)

Jedno trzeba przyznać – w trakcie gry nie ma szansy na podrapanie się po nosie, ani nawet skierowanie wzroku na cokolwiek innego, niż ekran smartfona. Powód? Dynamika rozgrywki, która nakręca się z każdą kolejną odkrywaną planszą.

Jeżeli do tej pory nie mieliście okazji przetestować RunMan the Great, szybko nadróbcie zaległości. Gwarantuję, że będziecie zachwyceni, bo mała pędząca gwiazdka potrafi dosłownie zachwycić.

tumblr_nduurykliB1qc1jneo1_1280.gif

Sterowanie bohaterem nie jest proste. Teoretycznie odbywa się przy pomocy gestów, lecz w praktyce najważniejszy jest fart. Należy patrzeć na to, co dzieje się na dalszym planie. Bohater pędzi jak opętany, a my możemy jedynie zmieniać kierunek poruszania się, bądź podskakiwanie. Jeżeli nie zauważymy jakiejś przeszkadzajki, gwiazda się od niej odbije i zacznie biec z przeciwną stronę, co po pewnym czasie może stać się mylące (nie wiemy z której strony jest meta).

Podczas gry w lewym dolnym rogu wyświetla się zegar. W zasadzie nie wiem w jakim celu, ale przynajmniej wiemy ile już gramy :) Gra automatycznie uruchamia się po odpaleniu, nie posiada dodatkowych mikropłatności, ani power-upów. Może to i lepiej?

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button