Hay Ewe – owcza mama na ratunek dzieciom (za darmo na iOS)

W Hay Ewe gracz ma okazję wcielić się w rolę Matyldy – owczej mamy, która musi ratować swoje ukochane maleństwa. Na małe jagniątka czyha niebezpieczeństwo w postaci szalonych lisów. By ze słodkich, kudłatych owiec nie zrobił się mięsny kąsek, należy działać szybko i sprawnie.

Jedną z najważniejszych rzeczy w Hay Ewe jest polska wersja językowa. Mimo wszechogarniającej fali angielskiego, miło jest grać w ojczystym języku.

Produkcja zawiera 60 poziomów. W każdym z nich możemy za swoje misje zdobyć od jednej do trzech gwiazdek. Zgarniane podczas zabawy słodycze umożliwiają kupowanie sympatycznych power-upów, dzięki którym ratunek okazuje się być czystą przyjemnością.

Wśród naszych rywali na polu należy przede wszystkim wyróżnić lisy. Kiedy tylko jakiś zbliży się do naszej podopiecznej, szybko musi zostać potraktowany opuszkiem palca, bo w przeciwnym razie z misji ratunkowej nici.

Poza lisem, niebezpieczeństwo niosą również inne zwierzęta. Chodzi głównie o krowy plujące śliną, czy wściekłe byki. Każdy z nich ma swoją broń i nie ma zamiaru w żaden sposób ułatwiać nam życia. Zdolny gracz jednak poradzi sobie ze zgrają wkurzających przeszkadzajek.

Aplikacja z tego wpisu jest obecnie przeceniona. Można ją pobrać w AppStore za darmo, co do tej pory nie było możliwe. By zdobyć Hay Ewe na swoje urządzenia, wystarczy szybko przejść do sklepu i skorzystać z wyprzedaży.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button