FarmVille: Harvest Swap – warzywno-owocowe match-3 od Zynga

Studio Zynga do tej pory nieszczególnie kojarzyło mi się z produkcjami match-3. Okazało się jednak, że w ostatnich nowościach pojawiła się gra FarmVille: Harvest Swap. Jeśli lubicie apki, w których możecie dosłownie siedzieć godzinami (a dopasowywajki jeszcze Wam się nie znudziły), szczerze polecam opisywaną nowość.

W FarmVille: Garvest Swap przenosimy się na wieś. Musimy być świadomi, że życie na farmie nie należy do najłatwiejszych. Szybko się o tym przekonujemy, rozpoczynając tourne po levelach.

Każdy z poziomów możemy zaliczyć na maksymalnie trzy gwiazdki. Ilość zdobytych odznak zależna jest od zebranych punktów. Na planszy łączymy ze sobą owoce i warzywa, tworząc różnego rodzaju fanty dodatkowe. Może się zdarzyć, że obiekty zostaną wyczyszczone w pionie, a innym razem zgarnięte do zdobytej wcześniej skrzynki. Power-upy są więc nieodłącznym elementem zabawy i można je zdobyć za friko.

Co prawda apka jest pełna mikropłatności (jak chyba każde match-3), jednak da się bez nich funkcjonować i dawać sobie całkiem fajnie radę. Wierzę w to, że uprzyjemni Wam wiele nudnych wieczorów ;)

Oprawa audiowizualna jest przesympatyczna, czego dowodem są załączone screeny. Łączenie konta Facebookowego umożliwia sprawdzanie osiągnięć przyjaciół i wymienianie się pomiędzy sobą wartościowymi życiami (tych standardowo mamy 5). Jeśli więc nie straszny Wam jest ,,fejs” łączcie się i korzystajcie do woli :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button