Petcube – pokaż swojego zwierza internetom

Petcube to aplikacja, dzięki której każdy użytkownik smartfona będzie mógł podzielić się swoim zwierzęcym szczęściem z innymi. Jeżeli nie przeszkadza Wam to, że inni ludzie będą podziwiać Waszych podopiecznych (wiecie – czasem mówi się coś o rzuconym uroku :) ), koniecznie wypróbujcie opisywaną apkę. Jest to prawdziwa skarbnica szczęścia.

grwg

Czym jest Petcube? Aplikacją, dzięki której będziemy mogli pochwalić się swoim czworonogiem przed społecznością, a także miejscem, w którym odkryjemy słodkie stworzenia i zaprzyjaźnimy się z ich ,,pańciami”.

Po założeniu profilu (czy połączeniu go z kontem na Facebooku), możemy korzystać z wszystkich opcji. Wśród nich znajdzie się wstawianie zdjęć naszego podopiecznego, komentowanie fotek losowych użytkowników, śledzenie, czy zapraszanie do grona znajomych. Każdą fotografię możemy również polajkować.

screen640x640

Jeżeli nie mamy ochoty na śledzenie innych użytkowników, możemy po prostu pacać w zakładkę ,,eksploruj” i za każdym razem oglądać nowych czworonogów, których portrety zostały wstawione dosłownie kilka sekund wcześniej.

Petcube to miejsce, w którym znajdziemy wiele radości (o ile kochacie zwierzęta). Najczęściej zwykłe koty, psy, czy konie przyłapywane są w sytuacjach, które warto pokazać innym. Tym też sposobem kociaki z kokardami wygięte w chińskie osiem nie powinny zdziwić nikogo, kto systematycznie przegląda narzędzie :)

ggsg

Oprawa audiowizualna jest bardzo przyjemna. Mogę powiedzieć, że bez żadnych problemów użytkownik porusza się po narzędziu i nie gubi się w zakładkach. Polecam.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Petcube - Pet Cam & Online VetPetcube IncLifestyleBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button