Inbetween Land – G5 znowu w temacie przygodówek

W pewnym mieście na niebie pojawiła się latająca wyspa. Początkowo ludzie bali się jej, myśląc że to zbliżający się wszechświat. Z czasem poczuli, że mogą zarobić na niezwykłym zjawisku. Turyści zaczęli przyjeżdżać, interes się kręcił, aż tu pewnego pięknego dnia Maria – nasza ukochana siostra (pracownica tutejszego domu dziecka) znika. To co po niej zostało, to jedynie wiązka światła skierowana do wnętrza wyspy.

Wraz z osamotnioną kobietą, staramy się przemierzać wnętrze wyspy i rozwikłać zagadkę zaginięcia Marii. Wkrótce po rozmowach z duchami, odnajdujemy dziewczynę, lecz to dopiero początek naszej przygody…

Studio G5 znane jest z tworzenia gier z kategorii match-3. Nic więc dziwnego, że i tym razem mamy do czynienia z takim właśnie tworem. Użytkownicy jabłuszek mogą czuć się dopieszczeni, bo obecnie mogą pobrać pełną wersję aplikacji za darmo na swoje urządzenia. Osoby korzystające z Androida za wykupienie pełnego pakietu muszą zapłacić kilka złotych.

Podczas gry przychodzi nam rozwiązywać różnego rodzaju łamigłówki. Nie skończy się jedynie na wyszukiwaniu porozrzucanych obiektów. Produkcja jest bardzo rozwinięta i przejście jej zabiera naprawdę dużo czasu.

Jeżeli lubicie przygodówki od G5, wiecie czego możecie się spodziewać. Ja ze swojej strony mogę tylko dodać, że opisywana aplikacja nawet w najłatwiejszym trybie jest niezbyt łatwa do przebrnięcia.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button