SpeedX na iOS – ostra jazda w geometrycznym tunelu

Przed Wami SpeedX, czyli gra zręcznościowa, polegająca na poruszaniu się w tunelu wypełnionym setkami przeszkód. Poza zabawą w środku ,,rury”, twórcy aplikacji umożliwili jazdę na zewnątrz jej, a także na krawędziach, po rozwinięciu jej na płasko. A wszystko owiane prostą grafiką i nieskomplikowanymi efektami dźwiękowymi. Macie ochotę na kibelkową gierkę tygodnia?

Aplikacja zdecydowanie wymaga od nas skupienia. I to przez długi czas, ponieważ etapy, jakie twórcy SpeedX przygotowali dla użytkowników są niezwykle długie i od samego początku trudne. Zadanie rozpoczynamy w tunelu, w którym za pomocą wbudowanego w nasze urządzenie akceleratora, musimy omijać pojawiające się przeszkody.

Ułatwieniem jest to, że przeszkadzajki mające się za chwilę pojawić, oznaczone są cieniem w odpowiednim kolorze na naszej czarnej płycie – dzięki temu mamy czas na reakcje. Musimy ustawić się tak, aby nie spowodować zderzenia.

Kiedy uda nam się przebrnąć przez wnętrze, zaczynamy zabawę na zewnątrz okrągłego obiektu, obracając się wokół własnej osi. Jakiś czas później ,,wychodzimy na prostą”, gdzie omijamy problematyczne przedmioty ułożone na płaskiej jak kartka papieru, przejechanej walcem rurze.

Zabawa jest przednia, jednak po pewnym czasie oczy zaczynają się męczyć od ilości kratek, kropek i innych kolorowych mózgotrzepów. Dźwięk wcale nie pomaga w opanowaniu tego uczucia. Po kilku minutach gra robi się nudna jak flaki z olejem.

Pobierz SpeedX za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button