Pregnancy Test & Pregnant Symptom – mobilny test ciążowy

Wiele z Was (kobiet) z pewnością raz na jakiś czas zastanawia się nad prawdopodobieństwem ciąży w swoim przypadku. Odpowiedź ,,tak” może być albo szczęściem, albo powodem do płaczu. Aplikacja Pregnancy Test & Pregnant Symptom pomoże Wam zanalizować ostatnie kilka tygodni pod względem objawów ciąży, oraz wskaże prawdopodobieństwo stanu błogosławionego w Waszym przypadku.

Oczywiście  musicie wiedzieć, że wykonanie wirtualnego testu nie zastąpi wizyty u lekarza. Test robicie na własną odpowiedzialność, a aplikacja nie ponosi odpowiedzialności za potwierdzenie, lub zaprzeczenie wskazanego przez nią wyniku. Jak to wygląda w praktyce? Sprawdźmy.

Przede wszystkim apka jest w języku angielskim więc warto posiedzieć ze słownikiem w ręku, jeżeli ze znajomością angielskiego jesteście na bakier. Zaczynamy od wpisania daty ostatniej prawidłowej miesiączki, a następnie wskazania przeciętnego czasu trwania cyklu (np. 28 dni). Kolejny krok, to odpowiedzenie na pytanie o stosunek płciowy – czy w wskazanych przez Pregnancy Test & Pregnant Symptom dniach do niego doszło.

Objawy ciąży – to jest drugi z pięciu kroków, jakie dzielą nas od otrzymania wyniku testu. Musimy się dokładnie zastanowić nad każdą odpowiedzią i ustawić ,,yes”, bądź ,,no” w rubryce obok.

Trzecim krokiem jest wskazanie kilku informacji o sobie – wiek, czy przeżywamy duży stres, czy uprawiamy sport, czy jesteśmy zbyt szczupłe, oraz czy w ostatnim czasie chorowałyśmy.

Ostatnie zadanie to wskazanie metod antykoncepcji, jakie stosujemy (do wyboru jest pokaźna lista). Po wypełnieniu testu, otrzymujemy wynik. Wskazuje on prawdopodobieństwo ciąży (duże, średnie, małe bardzo duże, bardzo małe itp.). Podkreślamy, że nawet najlepsza aplikacja nie zastąpi wizyty u lekarza.

Pobierz za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button