Screen Lock Free – zabezpiecz folder przed niechcianymi gośćmi

Jeżeli przechowujecie na swoich urządzeniach ważne dokumenty, lub inne pliki zawierające tajne informacje, z pewnością Screen Lock Free będzie Waszym najlepszym przyjacielem. Aplikacja, o której czytacie to narzędzie do bezpiecznego przechowywania danych. Za jej pomocą tworzycie folder, do którego ,,wkładacie” wszelkie pliki, które chcecie ukryć. Wystarczy stworzyć, a raczej narysować hasło, które będzie Waszym tajnym kodem, umożliwiającym obejrzenie zawartości folderu. Zachęceni?

W programie możecie zapisywać takie dane, jak zdjęcia, filmy wideo, notatki, kontakty, oraz inne prywatne dane dotyczące na przykład haseł, lub kodów PIN. Narzędzie sprawdzi się świetnie w przypadku posiadania młodszego rodzeństwa lub ciekawskich rodziców, którzy lubią zaglądać do Waszego urządzenia w celu zweryfikowania jego treści.

Aby uruchomić aplikację ponownie, po kliknięciu w ikonę, należy narysować na ekranie kombinację wzoru, jaki wygenerowaliśmy podczas pierwszego logowania. Wystarczy odtworzyć tą kombinację, aby uzyskać dostęp do wszystkich zablokowanych folderów.

Prywatność w dzisiejszych czasach jest bardzo ważna, dlatego swego rodzaju ukrywanie niektórych treści, będzie z pewnością istotne. Screen Lock Free od strony wizualnej prezentuje się bardzo dobrze. Przejrzysty wygląd, nie męczące dla oka kolory sprawiają, że pracuje się z nią miło i przyjemnie.

Pobierz Screen Lock Free za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button