Sparky Lock Screen – prostota w upiększaniu Androida

sparkylockCałkiem sporo użytkowników Androida ma po prostu w pewnym momencie uczucie, że należałoby coś w swoim telefonie zmienić. W końcu przecież od tego mają Androida, w którym edycja czegokolwiek jest bajecznie prosta i można swojego smartfona odmienić tak, że go nie poznamy. Często jednak potrafi to zabrać dość sporo czasu. Sparky Lock Screen został stworzony po to, żeby bardzo szybko i niesamowicie łatwo nasz ekran blokowania bez zbędnej pracy, którą musielibyśmy w to wkładać.

Prostota to klucz do sukcesu Sparky Lock Screen. Wystarczy włączyć aplikację i wybrać sobie spośród listy jeden ze styli. Otrzymamy krótką instrukcję jej używania i tyle. W darmowej wersji znajdziemy tylko dwa style, gdzie pełna wersja wyposażona jest w ich osiem. Nie znajdziemy tutaj kompletnie żadnych dodatkowych opcji. Tylko i wyłącznie włączenie danego stylu. Momentami będzie niektórym brakować dodatkowych funkcji, które możemy sobie przełączać, modyfikować itd. Tutaj jednak od początku stawiano na prostotę.

Program obsługiwany jest tylko na smartfonach, a to dlatego, że program jeszcze nie został ukończony i aktualnie znajduje się w fazie beta. Na pewno wiąże się to też z trochę innymi rozdzielczościami – zdecydowanie wyższymi niż te na smartfonach.

Aplikacja działa naprawdę świetnie. Nie ma najmniejszego kłopotu z płynnością i działaniem. Oczywiście nie u wszystkich musi się to sprawdzić, bo pamiętajmy, że jest to wersja beta. Dlatego też pozostawimy na razie Sparky Lock Screen bez oceny.

Za darmo w Google Play w wersji Lite i za 6,44zł w wersji pełnej.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button