Awoken – narzędzie do pomocy przy świadomym śnieniu

awokemCzy słyszeliście o takim zagadnieniu jak Lucid Dream? To świadomy sen, w skrócie nazywany LD. Czym różni się od normalnego? Ano tym, że śniąca osoba ma świadomość tego, że śni. Po prostu wie, że to nie jest rzeczywistość, a wszystko, co ją otacza jest nieprawdziwe. Czysta fikcja, z którą można zrobić, co się chce. Brzmi abstrakcyjnie? Dla wielu zapewne tak, lecz okazuje się, że nie jest to zmyślone, bo osobiście raz udało mi się przejść do tego stanu, lecz tylko na krótką chwilę.

Awoken jest aplikacją Andreasa Rudolpha, który stworzył już kilka mniej znanych wszystkim aplikacji. Pomaga ona w uzyskaniu stanu świadomego snu poprzez kilka sztuczek, które stosuje się nawet i bez telefonu. Jeśli przed przeczytaniem tego tekstu stwierdziliście, że poczytacie trochę nt. świadomego śnienia, to na pewno już wiecie, że od czasu do czasu wykonuje się testy rzeczywistości.

Aplikacja ma nam przypominać o określonych godzinach kilkukrotnie, że mamy wykonać test rzeczywistości. Dobre dla zapominalskich. Możemy ustawić własny dźwięk. Podczas snu będziemy słyszeć także ten dźwięk ciszej, który może nas wprowadzić w ten stan. Ustawiamy godziny. Mamy także przypomnienie o zapisaniu swojego snu. Tak, zapisywanie snów również jest ważne. Nie ma z tym najmniejszego kłopotu, bo aplikacja posiada wbudowany notatnik.

Jedną z funkcji jest także mały kurs (oczywiście po języki angielskim) czym jest świadome śnienie oraz jak je osiągnąć. Wszystko napisane bardzo krótko i zwięźle wraz z odpowiednimi odnośnikami do stron internetowych.

Aplikacja sprawdza się naprawdę bardzo dobrze w akcji. Na pewno będę z niej korzystał, bo jest to bardzo świeża aplikacja. Po tygodniu zaczną pojawiać się reklamy.

Ocena 9/10
Świetnie działająca aplikacja!

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button