Znany Lekarz – sprawdź, co ludzie mówią o Twoim doktorku

Wybierasz się do lekarza, lecz nie jesteś pewny, czy jest on wystarczająco kompetentny? A może byłeś niedawno o „specjalisty”, który poza pieniędzmi nie widział nic innego? Nieważne, która z wymienionych sytuacji ostatnio Ci się przytrafiła. Aplikacja ZnanyLekarz powinna Ci się przydać.

Dzięki aplikacji ZnanyLekarz możemy dowiedzieć się wielu ciekawych informacji na temat specjalistów w naszej okolicy i nie tylko. Program działa na zasadzie różnego rodzaju mobilnych produktów do, na przykład, wystawiania recenzji restauracjom.

Opisywana mobilna aplikacja jest prosta w obsłudze. Po jej uruchomieniu ukazuje się formularz pozwalający na wyszukiwanie interesującego nas lekarza. Poza imieniem i nazwiskiem, możemy wymienić także specjalizację i ewentualnie miejsce przyjęć.

Program podczas pierwszego uruchomienia prosi nas o udostępnianie lokalizacji. Jeśli się na to zgodzimy, będziemy mogli w szybszy sposób znaleźć interesujących nas specjalistów przyjmujących w najbliższej okolicy. Dostaniemy nawet informację, ile kilometrów dzieli nas od konkretnego gabinetu lekarskiego.

Strona każdego z lekarzy zawiera opinie na jego temat, które pozostawili inni użytkownicy aplikacji. Dodatkowo, możemy znaleźć numer telefonu do gabinetu, zobaczyć zdjęcie specjalisty bądź godziny przyjęć.

Bardzo ciekawą opcją jest umawianie się na wizyty bezpośrednio z poziomu aplikacji. Niestety, póki co mało który lekarz zdecydował się na udostępnienie tej funkcji.

ZnanyLekarz polecam każdemu, kto często odwiedza różnego rodzaju specjalistów i lubi wiedzieć, kto go leczy, a nie opierać się tylko na opiniach znajomych.

ZnanyLekarz za darmo w AppStore

Ocena AppsBlog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button