Krzyżówki FREE – zamień papier na wersję elektroniczną

Pamiętacie w jaki sposób ludzie spędzali wolny czas, zanim komputery stały się dobrem powszechnym? Rozwiązywali krzyżówki. Co powiecie na aplikację, którą łączy w sobie ambitną rozrywkę i nowoczesne technologie?

krzyz2

Krzyżówki FREE to świetny sposób na wytężenie umysłu, nauczenie się wielu rzeczy i miłe spędzenie czasu. Jeżeli dochodzi do tego zabawa na naszym ,,iSprzęcie” – niczego więcej nam nie potrzeba.

Jak w każdej krzyżówce – naszym zadaniem jest odgadywanie poszczególnych haseł, co w efekcie umożliwi nam odczytanie zaszyfrowanej informacji, jaką jest słowo, imię i nazwisko, bądź całe zdanie.

krzyz3

Aplikacja stworzona z myślą o osobach, którym znudziło się już granie w typowe strzelanki. Ci, którzy na co dzień oddają się przyjemności rozwiązywania krzyżówek – twórcy apki umożliwili przenośną wersję tego ,,zabijacza” nudy. Po co nosić sporą i ciężką książeczkę z zagadkami, skoro można mieć ją we własnym urządzeniu?

Krzyżówki FREE stworzone są w przejrzysty, miły dla oka sposób. W każdej grze mamy możliwość uzyskania pięciu podpowiedzi. Apka korzysta z własnej klawiatury. Sterowanie jest proste i przyjemne.

Do pobrania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button