Domo Jump – no to hop!

Domo Jump to aplikacja stworzona z myślą o użytkownikach w każdym wieku. Pozornie wydaje się być prosta i kolorowa – idealna dla dzieci, z czasem jednak przekonujemy się, że sterowanie pluszowym stworkiem nie należy do najprostszych, i nawet weterani gier tego typu, mają problemu z koordynacją ruchową.

jum2

Głównym bohaterem opisywanej gry jest przesłodki brązowy potworek. Od pierwszych sekund dowiadujemy się, że jego pasją jest skakanie – im wyżej, tyle lepiej. Analogicznie – nasze zadanie polega na sterowaniu ,,Brązowym” tak, aby mógł się wyskakać do woli.

Wspinamy się po zielonych wysepkach w górę, zdobywając przy okazji cenne smakołyki i super moce. Zebrane fanty są ważne, bo dzięki nim możemy ulepszać naszego przyjaciela w nieskończoność poprzez np. turbodoładowanie.

Etapów mamy ile dusza zapragnie, dzięki czemu każdą wolną chwilę możemy poświęcić na grę w Domo Jump.

jump3

Kilka słów o sterowaniu – jak już wspomniałam na początku, nie należy ono do najprostszych. Skaczemy dotykając ekranu. Większe problemy możemy napotkać w sytuacji ruszających się wysepek – za pomocą poruszania urządzeniem, sterujemy głównym bohaterem, który niekoniecznie trafia tam, gdzie go prowadzimy.

Wystarczy jednak kilka minut zabawy i połykamy bakcyla. Przyzwyczajamy się do sterowania w grze i oddajemy się bez wątpienia słodkiej przyjemności.

Efekty audiowizualne są na dość wysokim poziomie. Szczerze polecam :)

Pobierz Domo Jump za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button