Blendamaze – poćwicz swoją koordynację ruchową

Jeżeli sądzisz, że opanowałeś swój dotykowy ,,iSprzęt” do perfekcji – z błędu wyprowadzi Cię Blendamaze – gra, w której Twoja koncentracja i wyczucie urządzenia będą wystawione na ogromną próbę. A zadanie jest proste: traf piłeczką do dziurki.

bla3

W każdym z etapów (a jest ich ogromna ilość) dostajemy wytyczne, w jaki sposób mamy prowadzić piłeczkę, aby ukończyć poziom. Początkowo naszym zadaniem jest wcelowanie kulki do otworu z farbą, a następnie do wyznaczonego miejsca. Zabawa jest o tyle ciekawa, że podczas ,,kombinowania” nad sposobem potoczenia kuli, rysujemy wzorki (bo kulka jest umoczona w farbie) – końcowym etapem jest wcelowanie piłeczki do określonej dziurki, co w konsekwencji oznacza ukończeniem levelu.

bla2

Gra nie wymaga rozbudowanej szaty graficznej. Mamy drewniany blat i kulkę – efekty dźwiękowe za to są bardzo dobrze dopasowane to tego rodzaju gry. Słyszymy odgłosy toczącej się piłeczki po drewnianym stole.

Sterowanie – i tu zaczynają się schody. Początkowo może być trudno, bo wszystko leży w naszych dłoniach – dosłownie. Kierujemy piłeczką tylko i wyłącznie za pomocą ruchu urządzeniem, na którym gramy. Dajcie sobie pięć minut na oswojenie się ze sterami. Z każdym kolejnym etapem będzie prościej – przynajmniej jeżeli chodzi o opanowanie sprzętu.

Zadanie, jakie stawiają przed nami twórcy aplikacji są dość skomplikowane – nie warto się poddawać. Gra jest bardzo dobrze zrobiona i wymaga wyjątkowego skupienia.

Szczerze polecam

Do pobrania za darmochę w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button