Gunslugs – przygody pikselowych żołnierzy

Żołnierze! Przed Wami arcytrudne zadanie – musicie pokonać wszystkich wrogów, jakich napotkacie na drodze. Pamiętajcie, by po drodze zbierać monety i wszystkie inne błyskotki. Ach, byłbym zapomniał, do wykonania misji niezbędny jest smartfon i gra Gunslugs!

W Gunslugs wcielamy się w postać pilotów-żołnierzy. Głównego bohatera, którym będziemy sterować, wybieramy na samym początku rozgrywki. Poza wyglądem postaci niewiele się od siebie różnią. Z tą różnicą wizualną także przesadzać nie można. W końcu – jak wiadomo – piksele to niezbyt dobry sposób na rzeczywiste przedstawienie wirtualnego świata.

Tak jak po części wspomniałem we wstępie, w opisywanej grze naszym celem numer jeden jest pokonanie wszystkich wrogów chodzących po planszach. Oczywiście, po drodze do końca plansz przychodzi nam zbierać monety, apteczki i amunicję, cobyśmy nie musieli jedynie uciekać przed swoimi oponentami.

Sterowanie odbywa się przy pomocy wirtualnej konsolki umieszczonej na dole ekranu. Przyciski po lewej stronie odpowiadają za kierunek poruszania się głównego bohatera, natomiast te po prawej – do skoku i używania broni.

Retro oprawa audiowizualna jest bez wątpienia jednym z większych plusów Gunslugs. Kolejnym jest tryb kooperacji i spora ilość oferowanych leveli. W tym również leveli ukrytych, których odkrycie wcale do prostych nie należy.

Gunslugs do pobrania za darmo z Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button