Sochi 2014 Guide & Results – gotowi na Igrzyska?

Szczerze wierzę w to, że każdy Polak będzie mocno kibicował reprezentantom naszego kraju podczas Igrzysk Olimpijskich, które dzisiaj w godzinach wieczornych zostaną oficjalnie otwarte. Aby Wam w tym pomóc, postanowiliśmy opisać w jednym wpisie dwie aplikacje: Sochi 2014 Guide, oraz Sochi 2014 Results.

Pierwsza propozycja to przewodnik po Igrzyskach – znajdziecie w niej informacje dotyczące planu poszczególnych dni, oraz zmian, jakie są przewidywane. Druga aplikacja – Sochi 2014 Results, umożliwi Wam sprawdzanie osiągnięć sportowców we wszystkich olimpijskich dyscyplinach sportu.

W przewodniku po Olimpiadzie możecie wybrać język, lokalizację, oraz sposób przekazywania Wam wiadomości. Zależnie od tego, jaki ustawicie czas, aplikacja będzie informowała Was o wydarzeniach, które koniecznie powinniście zobaczyć. Wybierzcie czas lokalny – będziecie wiedzieć o której godzinie czasu polskiego zaczną się zawody.

Z lewej strony widnieją dane dotyczące godziny, daty, oraz dyscypliny. Kiedy wejdziecie w zakładkę, klikając strzałkę, będziecie mieć okazję za przeczytanie kilku ważnych informacji. Z pewnością znajdziecie tam również wiele zdjęć z imprezy. Za pomocą kalendarza możecie przeskakiwać między kolejnymi dniami Olimpiady. W ten sposób zawsze będziecie na bieżąco z wydarzeniami i wynikami.

Sochi 2014 Results to kolejny igrzyskowy ,,must have”. W aplikacji znajdziecie wszystko, zaczynając od relacji z zawodów, kończąc na fotografiach.

Program podzielony jest na zakładki, które umożliwiają szybkie poruszanie się po rożnych działach. Jednym z najważniejszych moim zdaniem jest wykaz medali. W tabeli możecie sprawdzać które państwa dysponują największą ilością złotych, srebrnych i brązowych medali.

Jedną z opcji, które najbardziej przypadły mi do gustu, jest możliwość wyboru swojej ulubionej dyscypliny sportu. Jeżeli zaznaczymy na przykład łyżwiarstwo figurowe, w powiadomieniach na naszym ekranie, oraz w newsach w aplikacji będziemy widzieć wszystko, co aktualnie dzieje się na lodzie. Program będzie traktował naszą dyscyplinę ,,wyjątkowo”.

Poza tabelą medalową, możecie sprawdzać aktualne wydarzenia, jakie mają miejsce na arenie Igrzysk. Aplikacja posiada w sobie katalog, w którym możemy przejrzeć wszystkich uczestników Olimpiady. Wystarczy znaleźć interesującą na osobę na alfabetycznej liście, aby zobaczyć jej zdjęcie, dyscyplinę, w jakiej będzie się prezentować, oraz wszelkie informacje dotyczące kariery i danych osobistych.

Pobierz Sochi 2014 Guide za darmo w AppStore za iPhone i iPad.

Pobierz Sochi 2014 Results za darmo na wszystkie jabłuszkowe urządzenia.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button