Gold Medal Figure Skating – łyżwiarstwo figurowe

Igrzyska w Soczi coraz bliżej – już dzisiaj zobaczymy ich otwarcie i zapalenie znicza. Co powiecie na to, aby przygotować się trochę do Olimpiady i poćwiczyć łyżwiarstwo figurowe na ekranie własnego iPhona, bądź iPada? Gold Medal Figure Skating to przyjemna zabawa, która po chwili może przerodzić się w koszmar… Dlaczego? Sprawdźcie.

W opisie w AppStore znajdziecie bardzo zachęcające informacje – 7 figur, które możecie wykonywać podczas jazdy, masa zabawy i niekończąca się przyjemność. Jak jest w praktyce? Niestety – wszystko obwarowane jest płatnościami, które należy uiszczać za każdy najmniejszy szczegół.

Przede wszystkim trzeba zacząć od tego, że nie mamy możliwości wykonywania 7 figur, lecz tylko 3. Kiedy naciśniemy przycisk, który nie świeci się na fioletowo (jako dostępny), na ekran wbija nam się wielki afisz z informacją, że za jedyne 5 dolarów możemy wykupić wszystkie figury w grze. Warto? Zdecydowanie nie.

Sterowanie odbywa się za pomocą dotykania w miejsce na lodzie, w które nasz łyżwiarz ma się udać. Należy zwracać uwagę na balans – zawsze musi być na wysokim poziomie. Jeżeli nie uda nam się go utrzymać, istnieje duża szansa na to, że się przewrócimy i punkty będą nam odjęte.

Jeżeli chodzi o te trzy marne figurki, które możemy wykonać – nie są one ani wyjątkowo trudne, ani ładne. Nie wiem dlaczego twórcy tej aplikacji aż tak żerują na swoich użytkownikach. Produkcja nie zachwyca wyglądem. Efekty dźwiękowe są równie marne. Możecie sobie odpuścić.

Pobierz grę za darmo w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button