Fotopedia – aplikacja dla ciekawych świata

Czy zastanawialiście się kiedyś jakie są najdziwniejsze ludzkie historie, bądź najpiękniejsze miejsca na świecie? Mam nadzieję, że zainteresuje Was aplikacja, w której będziecie mogli wyszukać interesujące miejsca na całym globie, bądź w swojej okolicy, których dotąd nie poznaliście. Fotopedia to świetny sposób na to, by poznać świat.

Po uruchomieniu aplikacji, zostajemy zasypani dziesiątkami niezwykłych zdjęć. To nie są zwykłe zdjęcia. Są to prawdziwe ludzkie historie udokumentowane za pomocą aparatu, oraz opisane w taki sposób, aby każdy mógł przeżyć choćby część przygody, jaka przydarzyła się autorowi.

Na początek proponuję wybrać opcję ,,top 10″ i przyjrzeć się dokładnie fotografiom, które uzyskały największą popularność w ostatnim czasie. W jaki sposób można zdobywać popularność? Przy każdej historii są różne opcje – jedna pozwala na pozostawienie komentarza, druga na zalajkowanie na Facebooku, a kolejne na dodaniu specjalne zakładki i oznaczenie tego miejsca na mapie.

Osoby, które odwiedziły dane miejsce, mogą wstawić znacznik na mapie. Jeżeli przeżyliście jakąś niesamowitą historię, możecie za pośrednictwem Fotopedii o niej opowiedzieć. Oczywiście przy pisaniu, obowiązkowe jest wstawienie zdjęcia, które odzwierciedla Wasze odczucia. W końcu to FOTOpedia :)

Dziwię się, że tak mało osób zna tą aplikację. Produkcja jest fantastyczna, a zdjęcia do niej wstawione – przepiękne. Dzięki temu możecie dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o ludziach, którzy dla pewnych doznań potrafili na przykład wzbić się w powietrze na Saharze na urządzeniu własnej roboty. Życie jest piękne – sami sprawdźcie!

Pobierz Fotopedię za darmo w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button