Soccer Kicks – pokaż, jak dobrze grasz w piłkę

Mimo że o Euro 2012 pomału wszyscy wokół zaczynają zapominać, w Google Play cały czas można wśród najpopularniejszych produkcji znaleźć przynajmniej jedną grę piłkarską. W ostatnim czasie, na przykład, zauważyliśmy, że na topie jest aplikacja Soccer Kicks. Jeżeli jeszcze w nią nie graliście, to zachęcamy Was do zapoznania się z treścią tego wpisu, w którym powiemy zarówno o wadach, jak i zaletach produkcji od TerranDroid.

Soccer Kicks z pewnością nie jest grą, która może pochwalić się ładnie wyglądającą oprawą graficzną. Jeżeli zatem jesteście dość wymagającymi graczami, produkcja z tego wpisu najprawdopodobniej Was nie zainteresuje (wystarczy zresztą spojrzeć na screeny). Powinna za to przypaść do gustu prawdziwym miłośnikom futbolu oraz tym, którzy mają słabsze telefony i nie mogą sobie pozwolić na zainstalowanie gier pokroju FIFY.

Zadaniem gracza w aplikacji od TerranDroid jest – jak to w grach mających miejsce na murawie stadionu piłkarskiego – zdobywanie goli. Nie rozgrywamy jednak w tym przypadku tradycyjnego meczu, a po prostu dysponujemy piłką ustawioną w konkretnym miejscu i musimy przechytrzyć rywali, to jest bramkarza i obrońców. Tych drugich czasem jest więcej, a czasem mniej. Mimo to, skutecznie blokują oni nam drogę do siatki i utrudniają wykonanie zadania.

W opisywanej przez nas grze spodobało nam się przede wszystkim to, że umożliwia ona rozgrywkę w aż trzech trybach. Pierwszy z nich polega na trafianiu piłką do celu, drugi zdobywaniu goli na czas, natomiast ostatni jest Multiplayerem wykorzystującym jedno urządzenie. Warto jeszcze dodać, że autorzy Soccer Kicks stworzyli dział Trening, w którym możemy sobie potrenować strzały, jednocześnie nie martwiąc się o, na przykład, limit czasu.

Ze wspomnianą praktyką nie ma co jednak przesadzać. Poziom trudności w produkcie TerranDroid nie jest bowiem bardzo wysoki. W miarę jak zaczynamy nabierać w nim wprawy, trafianie do siatki rywali naprawdę wymagającym zadaniem nie jest, co może denerwować bardziej ambitnych graczy.

Soccer Kicks można pobrać z Google Play za darmo. Czy warto? Jeżeli jesteście fanami piłki nożnej i nie zależy Wam na dobrej grafice, to jak najbardziej.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button