XARM – gra dla miłośników nietradycyjnych sportów walki

W sieci można znaleźć sporo bijatyk dostępnych na Androida. Jeżeli jednak wśród wszystkich tych tradycyjnych produkcji ciężko jest Wam znaleźć coś dla siebie, powinniście zainteresować się grą XARM, w której będziecie mieli okazję sprawdzić się w sporcie łączącym siłowanie się na rękę, kick-boxing i brazylijskie jiu jitsu.

Zanim natrafiliśmy na opisywaną w tym wpisie aplikację, szczerze powiedziawszy, nigdy wcześniej nie słyszeliśmy o XARM. Podobno sport ten jest ostatnio popularny w Stanach Zjednoczonych, lecz u nas naprawdę mało kto o nim słyszał. Ba, nawet rodzima wersja Wujka Google nie była nam w stanie udzielić informacji, jakie są zasady bijatyki Extreme Arm Wrestling. Na szczęście, wszystko objaśniła nam sama gra.

Tak, jak Wam wspomnieliśmy we wstępie, XARM jest połączeniem siłowania się na rękę, kick-boxingu i jiu jitsu. Najogólniej mówiąc, pojedynkują się w nim dwie osoby. W czasie walki połączone one są ze sobą rękami (tak jak w armwrestlingu). Zwycięzcą zostaje natomiast osoba, które „położy” rękę przeciwnika albo po prostu wygra w męskim pojedynku na pięści i kopniaki.

W grze z tego wpisu mamy do dyspozycji niewielką liczbę zawodników. Jest ich bowiem zaledwie sześciu. Biorąc jednak pod uwagę, iż produkcja XARM jest do pobrania całkowicie za darmo, a dodatkowo charakteryzuje się naprawdę ładną oprawą graficzną, ten fakt o niej możemy z całą pewnością pominąć w zestawieniu poważnych wad.

Szczególnie, że poza zwykłym trybem walki znaleźć w niej możemy jeszcze tryb treningu, w którym w dowolnym momencie możemy szkolić naszego fightera, by jeszcze lepiej szło mu na polu walki i by mógł szybciej i efektowniej wygrywać. Według nas, dodaje to grze dodatkowego smaczku i sprawia, że chce się w nią zagrać jeszcze raz, jeszcze raz i jeszcze raz.

Jeżeli zainteresowaliśmy Was sportem zwanym Extreme Arm Wrestling, zachęcamy do odwiedzenia Google Play, skąd można XARM pobrać zupełnie za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button