Floating Toucher – dostęp do wszystkiego…w każdym miejscu

Marzyliście kiedykolwiek o tym, by w smartfonie wystarczyło dotknąć ekranu w obojętnie którym miejscu, by można było dostać się do najczęściej używanych przez siebie funkcji urządzenia? Jeżeli tak, nic więcej nie musimy pisać, jak tylko zachęcić Was do sprawdzenia programu o nazwie Floating Toucher.

float2

Floating Toucher to niewielkie narzędzie umożliwiające szybki dostęp do wybranych przez nas funkcji smartfonu. Program po zainstalowaniu „zostawia” w telefonie specjalny punkcik, po naciśnięciu którego możemy przejść do konkretnej aplikacji czy funkcji.

Jak się zapewne domyślacie, program opisywany w tym wpisie posiada narzędzie personalizacyjne. Dzięki niemu możemy dostosować Floating Toucher do własnych potrzeb. Nie każdy chce bowiem mieć zawsze pod ręką aparat, kontakty czy Facebooka.

float1

Poza wyborem konkretnych funkcji bądź programów, Floating Toucher oferuje także możliwość zmiany ikonek dla konkretnych działań. Niby nic wielkiego, lecz dopiero dzięki temu ustawione skróty uznaje się za swoje własne, a nie autorów aplikacji.

Korzystanie z aplikacji jest naprawdę proste. Jeżeli obawiacie się, że punkcik aktywujący panel będzie Wam przeszkadzał, możecie przetestować Floating Toucher, gdyż jest to aplikacja darmowa. Poza tym, zawsze istnieje możliwość „schowania” wspomnianego punkciku do panelu powiadomień.

Osobiście nie korzystam z tego typu mobilnych gadżetów, gdyż przyzwyczaiłem się do szybkiego przemieszczania się między aplikacjami za pomocą narzędzi dostępnych w Androidzie. Osobom, które jednak tak nie mają, polecam Floating Toucher w stu procentach.

Floating Toucher za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button