Happy Fisher – łap kolorowe rybki!

Zajrzyj w podwodny, magiczny i kolorowy świat, w którym króluje różnorodność barw i rodzajów wodnych stworzonek. Weź ze sobą sieci i upoluj wybraną przez Ciebie rybkę – każda z nich jest bardzo cenna!

Wydawcą gry jest azjatycka, która wyprodukowała znakomitą kolekcję aplikacji dla wszystkich użytkowników Windows’a Phone.

Happy Fisher to niecodzienny symulator, w którym gracz wciela się w postać podwodnego rybaka wyruszającego na łowy. Naszym sprzętem nie ma być zwykła wędka, ale kolorowe sieci, którymi nieco przytłoczymy rybki. Celem gry jest osiągnięcie jak najwyższego wyniku, który jest liczbą nagromadzonych pieniędzy. Kasa wpływa nam na konto po każdej złowionej rybce. Oczywiście, gatunków ryb jest aż 12 i każda z nich ma różną wartość.

Nie każde stworzonko daje się łatwo złapać co wynika z faktu, ze rybki mają różne rozmiary i siłę. Aby nasza praca przebiegła pomyślnie, musimy używać odpowiednich sieci. Do wybory jest aż siedem armatek, które wystrzeliwują kolorową sieć. Każda armatka jest innego kalibru co sprzyja połowom różnych gatunków.

Gra zawiera trzy scenerie, które możemy wybrać odpowiednio do naszego gustu. Uatrakcyjnieniem aplikacji są wprowadzone poziomy gry a także dodatki takie jak możliwość złapanie złotej ośmiornicy.

Najlepszym aspektem gry jest rewelacyjna grafika. Świat podwodny wydaje się być ekscytujący i tajemniczy zarazem. Paleta barw przyciąga wzrok i czyni grę bardzo atrakcyjną. Dźwięków nie ma za wiele i nie rażą naszych uszu.

Muszę przyznać, ze gra mnie nie zachwyciła. Nie ma ciekawej fabuły – samo chwytanie ryb nie przynosi radości i staje się bardzo monotonne. Niestety ale sama grafika tutaj nie pomoże.

Ocena końcowa : 5/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button