100000+Wallpaper & Themes – aplikacja z ogromną ilość tapet

Jeżeli często zmieniacie tapety w swoim smartfonie, a nie macie konkretnego motywu, jaki lubicie oglądać w tle Waszego urządzenia, aplikacja o nazwie 100000+Wallpaper & Themes powinna jak najszybciej znaleźć się na Waszej liście „must have” programów mobilnych.

wall1

Tak jak wspomniałem we wstępie, 100000+Wallpaper & Themes to zbiór ogromnej ilości tapet na telefon zamknięty w funkcjonalnej i wygodnej w obsłudze aplikacji. Jest to świetna propozycja dla tych, którzy tapety zmieniają niemal codziennie, a do tej pory używali do tego wyszukiwarki grafiki Google.

100000+Wallpaper & Themes dzieli tapety na ponad 30 kategorii. Każdy  powinien więc znaleźć coś dla siebie. Mamy obrazki natury, samochody, kobiety, zwierzątka czy tapety abstrakcyjne. Co bardzo ważne, obrazy są naprawdę wysokiej jakości, dzięki temu nadają się do zastosowania w każdym rodzaju urządzenia zarówno smartfonie, jak i tablecie.

wall2

Korzystanie z aplikacji nikomu nie powinno sprawić najmniejszych problemów. Po wybraniu kategorii, przesuwamy palcem w górę i w dół, by przeglądać miniaturki tapet, a następnie po wybraniu konkretnej decydujemy się, co chcemy z nią zrobić. Możemy polecić ją znajomym, dodać do ulubionych lub rzecz jasna ustawić jako tło pulpitu. Opcja zapisu w pamięci telefonu? Niestety, tego tutaj brakuje najbardziej.

100000+Wallpaper & Themes jest darmowa. Jeżeli więc od dawna szukaliście tego typu programu, z czystym sumieniem mogę polecić Wam opisywaną tutaj aplikację.

100000+Wallpaper & Themes za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button