Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #81

Jeżeli byliście już zagłosować w wyborach, możecie z czystym sumieniem rozsiąść się w fotelu i zanurzyć w wir mobilnej rozgrywki. Nie macie w co grać? To dobrze się składa, ponieważ w kolejnym odcinku Androidowych Okazji znów mamy dla Was garść naprawdę fajnych produkcji, które zostały przecenione przez swoich autorów nawet o 80 procent. Żeby nie trzymać Was dłużej w niepewności – zacznijmy już teraz. Mamy nadzieję, iż darujecie nam brak bardzo długiego wstępu.

Monument Valley

W ubiegłym tygodniu pisaliśmy już o tej przecenie, ale z racji tego, że trwa ona nadal, zdecydowanie warto Wam przypomnieć. Monument Valley uznaje się za jedną z lepszych łamigłówek dostępnych w Google Play, a w chwili obecnej pobrać można ją na smartfona już za równe 3 złote, czyli o 75 procent mniej niż do tej pory.

W grze Monument Valley kierujemy pewną geometryczną księżniczką, która chodzi po wirtualnym świecie pełnym pułapek i próbuje dotrzeć do samego końca różnorakich budowli. Z racji tego, że nie mamy tutaj do czynienia z tradycyjnymi przeszkadzajkami, nie powinniście ukończyć tej produkcji w mniej niż jedną godzinę.

mon

Nie można zarzucić Monument Valley niczego w kwestii oprawy audiowizualnej. Jak wyraźnie widać to na screenach, gierka prezentuje się wyjątkowo dobrze. A jeżeli dodacie do tego naprawdę znakomitą ścieżkę dźwiękową, otrzymacie doskonały, mobilny produkt, w którym liczy się dobra zabawa i pomysłowość.

Jedynym minusem opisywanej gierki jest dostępna w niej liczba poziomów. Płatne łamigłówki zdecydowanie powinny oferować coś więcej, niż tylko rozrywkę na nieco ponad 60 minut. Niemniej jednak wato skorzystać z tej przeceny i pobrać Monument Valley za niewielkie pieniądze. Pobierz Monument Valley za 3,00 PLN w Google Play.

Goat Simulator

Był czas na dość niecodzienną łamigłówkę, a teraz pora na oryginalny symulator. I to nie samochodu czy maszyny rolniczej, lecz… kozy. Tak, tak, dobrze przeczytaliście, Goat Simulator to nic innego jak gierka, która pozwala nam poczuć się jak prawdziwe zwierzę żyjące sobie w sielankowej atmosferze.

Chociaż koza kojarzy nam się raczej z nudnymi sytuacjami życiowymi, w Goat Simulator mamy całą masę zadań do wykonania. Co prawda, nikt nie zmusza nas do czegokolwiek, ale i tak przyznać trzeba, że niszczenie płotów, budynków oraz innych elementów miejskiego krajobrazu jest czymś, co potrafi pochłonąć na wiele godzin.

Goat Simulator to produkcja stworzona na szybko. Mamy w niej całą masę błędów, a i grafika nie jest jakaś wyjątkowo cudowna. Dlaczego więc warto pobrać tę gierkę? Bo po prostu jest niepowtarzalna i pozwala na coś, czego z całą pewnością nie znajdziecie w żadnej innej apce.

W chwili obecnej Goat Simulator kosztuje równe dziewięć złotych. Oznacza to przecenę aż o sześćdziesiąt procent. Czy to dużo, czy nie, oceńcie sami, a później weźcie się za pobieranie! Pobierz Goat Simulator za 9,00 PLN w Google Play.

CounterSpy

Kojarzycie CounterSpy z Playstation Store? Jeżeli tak, na pewno ucieszycie się na wiadomość, że mobilna wersja tej produkcji jest dostępna w Google Play po wyjątkowo niskiej cenie. Warto przy tym dodać, że promocja jest ważna jedynie przez kilka godzin, tak więc trzeba się pospieszyć, aby z niej skorzystać!

W CounterSpy gracz kieruje pewnymi tajemniczymi (a jakżeby inaczej!) agentami, którym przyszło pracować w czasach Zimnej Wojny. Jak to zwykle bywa w przypadku takich postaci, ich zadanie polega na rozpracowywaniu przeciwników. Tym razem nie chodzi jednak o to, by doprowadzić do konfliktu, lecz aby go uniknąć.

Przede wszystkim musimy pamiętać o dyskrecji. W CounterSpy każdy nasz ruch musi być przemyślany i nie możemy zrobić niczego na szybko. Jak widać, grafika zachęca nas do zabawy i nie pozwala, byśmy pominęli jakikolwiek element widoczny na ekranie. Dodatkowo, autorzy produkcji przygotowali całe mnóstwo dodatków w postaci broni i innych, dzięki czemu odczuwamy frajdę przez więcej niż przysłowiowy kwadrans.

Cena CounterSpy wynosi obecnie 4,39 PLN. To dużo taniej, niż na co dzień, gdyż przecena na ten tytuł wynosi równe 80 procent! Pobierz CounterSpy za 4,39 PLN w Google Play.

North vs South

A teraz pora na kolejnego klasyka. Tym razem jednak nie tego z platform nowej generacji, lecz z poczciwej, starej Amigi. North vs South – jak wskazuje na to sama nazwa – to gierka opowiadająca nam o amerykańskiej wojnie secesyjnej. Wcielamy się w niej albo w dowódcę Północy, albo Południa, a nasze zadanie to po prostu wygranie z przeciwnikiem.

Mimo że North vs South wydaje się produkcją iście humorystyczną, i rzeczywiście taką jest, nie łatwo zrealizować w niej powierzony nam cel. Dlaczego? Po pierwsze, musimy tutaj dbać nie tylko o wojsko, lecz również o czynniki czysto ekonomiczne. Na szczęście, między ciężkimi pojedynkami, możemy nieco się „odmóżdżyć”, włączając jedną z przygotowanych mini-gier.

Czy produkcja North vs South ma jakiekolwiek minusy? Raczej nie. Nie mamy w niej do czynienia z reklamami, rozgrywka pozwala nam na wiele godzin zabawy, a grafika – jak widzicie – prezentuje się naprawdę dobrze.

Jeżeli lubicie strategie w starym, dobrym stylu, North vs South będzie dla Was idealne. Szczególnie, że w chwili obecnej można pobrać tę apkę już za jedyne 9 złotych, czyli o połowę mniej, niż jeszcze niedawno! Pobierz North vs South za 9,00 PLN w Google Play.

Wszystko co dobre, kończy się szybko. Weekend dobiega już końca i Androidowe Okazje – też.  Pochwalcie się, jakie produkcje pobraliście tym razem i czekajcie na kolejny odcinek naszego cyklu!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button