AppSale – promocje w AppStore #124

Witajcie w to jakże deszczowe popołudnie! Mimo tego, że za oknem widoki nie powalają, to po uruchomieniu AppStore na jabłuszkowych urządzeniach od razu robi się człowiekowi cieplej na sercu. To za sprawą promocji. W tym wpisie zapoznam Was z czterema produkcjami, za które normalnie należy zapłacić kilka złotych, lecz z jakiejś okazji (lub też bez okazji), obecnie znajdują się wśród darmówek.

Moje propozycje na dziś to: Toca Nature (przecena z $0,99 na zero), Jump and Fly (przecena z $0,99 na zero), Cava Racing (przecena z $0,99 na zero), oraz Shove Pro (przecena z $1,99 na zero).

Toca Nature

Toca Nature to dzieło mojego ulubionego studia robiącego aplikacje dla dzieci, a mianowicie – Toca Boca. W opisywanej w tym wpisie grze, małemu odkrywcy przychodzi tworzyć świat. Do dyspozycji malca oddane są różnego rodzaju materiały z których można wykonać górki, dołki, rzeki i lasy.

Dziecko ma okazję nie tylko na kreowanie swojego własnego kawałka świata, ale także zasiedlanie go różnymi gatunkami zwierząt. Kiedy wszystko będzie już na swoim miejscu, nie pozostanie nic innego, jak przejście do drugiej fazy, a mianowicie życia na planecie. Zbliżając się do natury gracz musi zbierać pożywienie dla mieszkańców, a następnie przekazywać im odpowiednie porcje wybranych składników.

Aplikacja nie tylko jest świetną zabawą, ale przede wszystkim nauką o przyrodzie, zwierzątkach i konieczności pomagania. Fantastyczna grafika i fenomenalny pomysł :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Jump and Fly

vqqqv

Jump and Fly to zabawna zręcznościówka, w której wcielamy się w rolę czarnej postaci przypominającej odrobinę muchę. Naszym zadaniem jest skakanie po różnego rodzaju podestach i dostanie się możliwie najwyżej.

Podczas skoków powinniśmy unikać niebezpieczeństw i kolekcjonować fanty. Przeszkadzajkami są inne stworzenia, ale także niektóre platformy. Przykładowo, niewinnie wyglądające chmurki umożliwiają odbicie się tylko jednorazowe, podczas gdy większość z ,,podłóg” jest wielokrotnego użytku.

vqevq

Oczywiście wśród tych okropnych okropności znajdą się także przedmioty ułatwiające życie. Tutaj można wymienić wiatraki oraz rakiety. Zbierane podczas lotu gwiazdki są bardzo wartościowymi znaleziskami. Jedno potknięcie jednak wystarczy, by zakończyć całą zabawę :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Cava Racing

Cava Racing to mój dzisiejszy numer jeden. Produkcja autorstwa Umber Games oferuje niesamowite wrażenia, które nie są porównywalne z żadnym innym mobilnym tworem. Jeżeli lubicie się ścigać i walczyć z własnymi przyzwyczajeniami, sprawdźcie się w Cava Racing.

Gra oferuje trzy poziomy trudności. Na początku jednak musimy wykonać misje dla początkujących, by zdziałać cokolwiek więcej. Trasy jakie przychodzi nam pokonywać są nie tyle skomplikowane, co bardzo trudne do wymanewrowania. Sterujemy czymś w rodzaju statku kosmicznego. Sami decydujemy o sposobie sterowania – w tym miejscu mogę Wam dać jedną radę: nie zaczynajcie o joisticka :P

By przejść do kolejnej trasy, należy najpierw ukończyć poprzednią z zadowalającym wynikiem, mijając wirtualnego przeciwnika i zbierając przy okazji fanty porozrzucane po różnych częściach drogi. Jako że misji i achievementsów jest sporo, polecam na długie i krótkie przerwy na granie :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Shove Pro

W Shove Pro bierzemy udział w nagraniach do filmów akcji. W taki sposób sterujemy swoim bohaterem, by wyrządzić maksymalną ilość szkód w ludziach i przedmiotach, unikając przy okazji schwytania przez policję.

Gra jest czymś w rodzaju odwróconego runnera. Postać biegnie ,,na nas”, więc pole widzenia przeszkadzajek mamy ograniczone. Naszym zadaniem jest używanie różnych chwytów na przechodniach, by ci przecinali powietrze w ciekawych pozycjach. Im więcej się dzieje, tym lepiej.

Przedmioty zebrane z planszy możemy w sklepie dla gracza wymienić na dodatkowe umiejętności bohatera. Z czasem zyskujemy takie specjalności, że nikt nie może nam ,,podskoczyć” :)

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button