Cooped Up – ptasior na trampolinie

Cooped Up to nowa zręcznościówka autorstwa Nitrome, w której przychodzi nam wcielić się w rolę nowego gatunku ptaka. Takich jak my… nie ma ani jednego, więc tym bardziej musimy dbać o przetrwanie.

avd

W środowisku, w którym żyjemy, mieści się tysiąc różnych stworzeń. One są stare i niechętnie witają na swoim terytorium nowicjuszy. Jako gatunek dopiero co powstały, musimy się czymś karmić, by zdrowo rosnąć. Do tego przydadzą się glizdy i muchy.

W miarę postępów w grze, ilość rywali – opierzonych, kolorowych ptaków się zwiększa. Pojawiają się bardzo sprawne ptaszyska, które potrafią działać z zaskoczenia. Naszym celem jest parcie w górę.

vv

Przy pomocy gestu przeciągnięcia palcem po ekranie, odbijamy swojego podopiecznego od trampoliny, wyznaczając tym samym kierunek jego lotu. Nie możemy uderzyć w innych mieszkańców, ani zbliżyć się do nich zbyt mocno. Konsekwencją błędu jest całkowita porażka i konieczność rozpoczęcia zabawy od nowa.

Wchodząc do tabeli graczy, doznawałam postępującego szoku. Osoby znajdujące się na liście miały trzycyfrową liczbę punktów, kiedy to ja, jako wielki znawca uzyskałam maksymalnie 34. Cóż – najwyraźniej nie jest to aplikacja, w której będę mistrzynią :)

vdav

Jeżeli szukacie czegoś, co zajmie Wasze popołudnia, z pewnością możecie polegać na Cooped Up. Zabawna i wciągająca zręcznościówka z prostą oprawą audiowizualną.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Cooped UpNitromeGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button