High Dive – Walter skacze do wody

W High Dive wcielamy się w rolę pulchnego mężczyzny o imieniu Walter. Kulka w czarnych kąpielówkach uwielbia skakać do wody. Naszym zadaniem jest doprowadzenie do tego, by żadna wysokość nie była dla niego problemem.

efqqe

Sterowanie bohaterem jest bardzo proste. Wystarczy dotykać prawej, bądź lewej strony ekranu w celu zmiany sposobu spadania. O ile niskie wysokości są proste, bo ,,po drodze” nie spotykamy niebezpieczeństw, o tyle trampoliny w chmurach zmuszają nas do przewidywania lotów ptaków.

Zaczynając grę mamy do wykorzystania trzy życia. Jedno uderzenie w przeszkadzajkę powoduje uszczuplenie naszego żywota. By jak najdłużej cieszyć się skokami, musimy manewrować ciałem w powietrzu, omijając latające w różne strony zwierzęta.

Gra nie jest prosta i warto o tym wiedzieć już na początku. Porażki do rzecz, bez której się nie obędzie, więc trzeba być na to przygotowanym. Na szczęście autorzy nie ustanowili oczekiwania na życia, więc gramy tak długo, jak chcemy – do wyczerpania baterii :)

gwrgw

Jeśli chodzi o oprawę audiowizualną – nie wszyscy przepadają za minimalistyczną grafiką. Mnie nie przeszkadza, więc z przyjemnością spoglądam w szaro-niebieski krajobraz i namalowanego w Paincie ludzika :P

Apkę można pobrać za darmo w AppStore. Jest to nowość, którą uraczyli nas twórcy 7 maja. Czy się w niej zakochacie, czy nie – warto przetestować :)

icon
High DiveFrosty Pop Games Inc.GamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button