Empires & Allies – nowa gra wojenna od studia Zynga

Jeżeli lubicie spędzać czas w grach strategicznych, a dodatkowo interesujecie się historycznymi wydarzeniami, dajcie szansę produkcji autorstwa studia Zynga. Empires & Allies to strategia, w której naszym celem jest podbój całego świata i stworzenie wielkiego, żołnierskiego imperium.

Pierwsze chwile w produkcji spędzamy na oglądaniu ataku na jednostkę. Widzimy ostrzał z ziemi i powietrza. W ten sposób możemy już w pewien sposób wyobrazić sobie, jak będzie wyglądać nasza wojna.

Celem gracza jest budowanie możliwie najnowocześniejsze bazy wojskowej oraz przejmowanie kolejnych terytoriów zajmowanych przez wrogów. Krok pierwszy to zakup maszyn i wyszkolenie żołnierzy. Wieże i kopalnie również stanowią ważną część wyposażenia bazy. Musimy być przygotowani zarówno na to, że my będziemy atakować, jak również na przyjęcie ataku rywala.

W miarę postępów w grze, zdobywamy kolejne poziomy doświadczenia, które dają nam szansę na odblokowanie nowych budowli i ulepszanie już posiadanych. Z czasem nie straszne nam są nawet najpotężniejsze i najbardziej chronione tereny.

W walce bierzemy czynny udział. Do naszych zadań należy wyznaczenie miejsca ,,zrzucenia” maszyn i ludności, a także ustalenie celu ataku. Musimy również na bieżąco kierować oddziałami powietrznymi.

Jeżeli uda nam się wygrać, przejmiemy zapasy wroga, a tym samym będziemy mogli odpicować swoją bazę. Oczywiście w Empires & Allies znajdziemy system mikropłatności, lecz można się do niego przyzwyczaić i dać sobie bez niego radę.

Apka prezentuje się naprawdę świetnie i warto poświęcić jej czas. Jeżeli lubicie strategie, z pewnością powinniście wypróbować produkcję z tego wpisu. Polecam :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button