Snapguide – każdy może być złotą rączką

Są osoby, które znają się dosłownie na wszystkim. Takich „złotych rączek” nie chodzi jednak po świecie wiele. Jeżeli Wy także nie możecie nazwać się prawdziwym Macgyverem, to z całą pewnością przyda Wam się aplikacja Snapguide, która w przejrzysty sposób wyjaśni Wam, na przykład, jak wymienić żarówkę w samochodzie, ugotować zupę albo przesadzać kwiatki.

Opisywana przez nas w tym wpisie aplikacja jest częścią popularnego na całym świecie serwisu internetowego o nazwie Snapguide. Z wersji tradycyjnej strony korzystać może, oczywiście, każdy internauta. Mobilny program natomiast jest, niestety, póki co przeznaczony jedynie na system iOS. Być może za jakiś czas zostanie opublikowana także wersja na Androida, choć twórcy programu nic na razie o niej nie wspominają.

Idea Snapguide jest bardzo prosta. W momencie, gdy użytkownik aplikacji ma problem ze zrobieniem czegoś, wpisuje interesującą go frazę i szuka poradnika najbardziej pasującego do jego obecnej sytuacji. Aplikacja umożliwia nam czytanie i oglądanie video z instrukcjami krok po kroku dla naprawdę wielu kategorii.

Podczas testu programu zdziwiliśmy się bardzo, że w aplikacji można znaleźć zarówno przepisy kulinarne, jak i poradniki dotyczące naprawy samochodu, komputerów, a nawet grania na gitarze. Jesteśmy więc przekonani, że każdy z Was znajdzie w Snapguide coś w sam raz dla siebie – szczególnie, że instrukcje w większości napisane są w naprawdę zrozumiały – nawet dla laików – sposób.

Poza przeglądaniem poradników, w narzędziu dla nowoczesnych „złotych rączek” istnieje opcja dodawania własnych materiałów, które można udostępnić wszystkim internautom oraz naszym dociekliwym znajomym.  Warto też wspomnieć o tym, że możemy sobie w Snapguide wybrane instrukcje dodać do ulubionych, by móc później pokazać je komuś albo wykorzystać w odpowiednim momencie.

Pomysł na aplikację (i ogólnie cały serwis) opisywaną w tym wpisie jest naprawdę godny polecenia. Jeżeli zatem często szukacie w sieci wszelkiego rodzaju poradników, na pewno powinniście zajrzeć do AppStore, skąd można Snapguide pobrać zupełnie za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button