For Fans – aplikacje dla kibiców piłkarskich

W ostatnim czasie zauważyliśmy w Google Play sporą ilość aplikacji dedykowanych polskim klubom piłkarskim. Oczywiście, postanowiliśmy dla Was przetestować wspomniane programy i na łamach blogu wspomnieć o ich wadach i zaletach. Jeżeli zatem jesteście kibicami futbolu, to z całą pewnością przedstawiane tutaj aplikacje Was zainteresują.

Studio Creative Solutions stworzyło kilkadziesiąt aplikacji piłkarskich. Każda z nich dedykowana jest innemu klubowi. Jeśli chodzi o zagraniczne drużyny, to do wyboru są między innymi programy Atletico Madryt, AC Milan, FC Basel czy CSKA Moskwa. Kibice z Polski natomiast korzystać mogą z narzędzi stworzonych dla fanów Legii Warszawa, Śląska Wrocław, Lecha Poznań, Wisły Kraków oraz Ruchu Chorzów. Aplikacje z serii testowaliśmy na przykładzie programu „Kolejorza” (Lech Poznań), ale  nasz wpis powinien być przydatny w takim samym stopniu dla każdego, gdyż produkty  Creative Solution – poza szatą graficzną – w ogóle się od siebie nie różnią.

Na samym początku musimy przyznać, że z aplikacji z tego wpisu korzysta się naprawdę przyjemnie. Po uruchomieniu programu wyświetlają nam się aktualności związane z konkretnym klubem. Newsy dodawane są na bieżąco. Co ciekawe, sami możemy decydować o tym, co jaki czas program ma sprawdzać aktualizacje.

Poza aktualnościami, piłkarski produkt (a w zasadzie piłkarskie produkty) Creative Solutions oferuje też zakładkę z mini-czatem dla kibiców. Z aplikacji korzysta jednak póki co zbyt mało osób, by funkcja ta spełniałaby swoje zadanie. Dla kibiców dostępny jest także dział z harmonogramem spotkań wybranej ekipy i aktualna tabela ligowa.

Oczywiście, w programie nie mogło też zabraknąć dokładnej rozpiski wszystkich zawodników grających w konkretnym klubie. Niestety, autorzy programu nie udostępnili użytkownikom ciekawszych wizytówek piłkarzy, a jedynie ich listę oraz kilka statystyk.

Jeżeli jesteście zagorzałymi fanami jakiegoś piłkarskiego klubu, aplikacje „For Fans” od Creative Solutions powinny Wam się przydać (do pobrania z Google Play). Szczególnie jeśli zależy Wam przede wszystkim na aktualnych informacjach.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button