Kiwi Run – biegnij, ptaszku, biegnij

Mimo że rynek gier mobilnych rozrasta się w bardzo szybkim tempie i teraz prawie każdy może sobie na swoim urządzeniu pozwolić na wypróbowanie trójwymiarowej, skomplikowanej gry, największą furorę w AppStore i Google Play robią wciąż najprostsze produkcje. Dlatego właśnie w swoim pierwszym wpisie dzisiejszego dnia postanowiliśmy przedstawić Wam kolejnego przedstawiciela tzw. „runnerów”. Drodzy Czytelnicy, przed Wami naprawdę prosta, a zarazem udana, produkcja zatytułowana „Kiwi Run”.

Jak sama nazwa wskazuje, w opisywanej przez nas grze gracz wciela się w postać kiwi. I oczywiście, nie mamy tu na myśli pysznego owocu, lecz ptaszka zamieszkującego Nową Zelandię. Z racji tego, że produkcja IcePop Beat jest typowym „runnerem” nie występują w niej podziały na poziomy. Gracz więc jedynie biega, biega i biega, co jednych nudzi, a innych wręcz przeciwnie.

Poza tym, że w trakcie gry musimy osiągnąć jak najlepszy, to jest najdłuższy, rezultat, możemy również zbierać jagody. Nie myślcie sobie jednak, że robimy to zupełnie bezcelowo. Za zdobyte owoce możemy bowiem ulepszyć różnego rodzaju bonusy albo też kupić sobie kiwi w innym kolorze.

Wspomnieliśmy o bonusach, tak więc napiszemy o nich nieco więcej. Otóż w trakcie naszej przechadzki ptaszkiem od czasu do czasu możemy natrafić na specjalne przedmioty, dzięki którym sterowane przez nas zwierzątko dostanie jakąś moc. Może to być, na przykład, paralotnia, magnes przyciągający jagody albo asekurujący nas żółw morski. Niby nic wielkiego, ale na pewno dodającego grze dodatkowego smaczku.

W  Kiwi Run pochwalić należy też oprawę graficzną, która prezentuje się naprawdę ładnie i powinna przypaść do gustu większości fanów dwuwymiaru. Grając w opisywaną przez nas produkcję, również nie powinniście przez pewien czas (wiadomo, że z czasem wszystko się nudzi) narzekać na przyjemną dla ucha ścieżkę dźwiękową.

Jeżeli jesteście osobami lubiącymi w grach biegać, biegać i jeszcze raz biegać, Kiwi Run to coś w sam raz dla Was (aplikacja dostępna w Google Play za darmo!).

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button