Flow – fajna łamigłówka dla dzieci i nie tylko

Jeżeli Wasze dzieci coraz częściej domagają się Waszych smartfonów bądź tabletów, a Wy chcecie im zapewnić nowoczesną rozrywkę, która nie tylko zajmie im czas, lecz także będzie okazją do pogłówkowania, znaleźliśmy coś w sam raz dla Was. Flow to logiczna gra o dość prostych zasadach, w której bez problemu spróbować mogą sił dzieci, lecz także i dorośli. Zainteresowani? W takim razie zapoznajcie się z dalszą częścią tego wpisu.

Tak, jak już wspomnieliśmy we wstępie, Flow nie należy do gier, których zasady są bardzo skomplikowane. Ogólnie rzecz biorąc, w opisywanej przez nas produkcji zadanie gracza polega na łączeniu ze sobą kulek w tym samym kolorze. Żeby było trochę trudniej, linie łączące nie mogą się ze sobą przecinać, co często przeszkadza w szybkim dokończeniu konkretnego poziomu.

Produkcja studia Big Duck Games oferuje dwa tryby gry – Free Play i Time Trial. W tym pierwszym nie goni nas czas, a więc możemy daną łamigłówkę układać tyle sekund (bądź minut), ile tylko potrzebujemy. Oczywiście, im mniej ruchów uda nam się w levelu wykonać, tym lepiej. W sumie gra oferuje 150 poziomów, z czego prawie połowa spokojnie może być wykorzystywana przez dorosłych (plansze 7×7 i większe tylko z pozoru są łatwe do przejścia).

Jeśli chodzi o tryb Time Trial, to – jak sama nazwa wskazuje – przyjdzie w nim zmierzyć się Wam z upływającym czasem. Do wyboru jest tutaj rozgrywka 30-sekundowa, 1-,2- i 4-minutowa. W każdej z nich zadanie gracza polega na ułożeniu jak największej ilości plansz, w ciągu danego czasu. Być może wydaje się to nudne, ale możecie wierzyć nam na słowo, że możliwość bicia rekordów we Flow naprawdę dodaje grze smaczku.

Produkcję z tego wpisu możecie pobrać z Google Play zupełnie za darmo. Warto? Bez względu na to, czy będą w nią grać dzieci, czy Wy sami- zdecydowanie tak (no chyba że nie lubicie gier logicznych ;)).

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button